1464
1411
چند روزه باهاش سردم خیلی نگرانه بهم میگه احساس میکنم دو دل شدی من گفتم نه اشتباه فکر میکنی اما درست ...

بخدا داری با احساسات اون آقا بازی میکنی.. ببخشید اینجوری میگم فک کن خواهرتم.. ازدواج نکنی بعد پشیمون شی. 

منم ک یکی دو سال ازن بزرگترم.. کاش عکس شوهرمو نشونت بدم ولی قبول نمیکنه. کله موهاش سفیده. ولی مهربون ...

آخی آره گفتی چقدر مرد خوبیه خیلی خوشحالم برای شما، عکس نامزدمو دیدی که همسن میخورن یا نامزد من بزرگتر میخوره یا همسر تو؟

💋❤️عشـقــــم آقـــامـــه❤️ 😍همــیشــہ هـــم بـاهـامہ💋❤️

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

عزیزم اگه فقط اختلاف سنی بخاطر چهرشون و حرف مردمه ک کار شما خیلی اشتباههههههه ولی اگه رفتار و اخلاق ...

فقط و فقط بخار عدد سن ظاهر وگرنه من حتی چهره اش به دلم میشینه از نظر چهره

1517
عزیزم اگه فقط اختلاف سنی بخاطر چهرشون و حرف مردمه ک کار شما خیلی اشتباههههههه ولی اگه رفتار و اخلاق ...

از همه لحاظ اوکی فقط اختلاف سنی بخاطر چهرشون

خوشبخت باشی عزیزم سن قیافه قد ملاک نیس  مهم دلاتونه

فدات عزیز تو خوشبخت باشی

از همه لحاظ اوکی فقط اختلاف سنی بخاطر چهرشون

پس از امشب تصمیم بگیر دیگه راجبش فکر نکنی و از دیگرانم نظر نخای 

وگرنه زندگیت سر انجام خوبی ندارررره

بچسب ب زندگیت و لذتشو ببر 

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1485
آخی آره گفتی چقدر مرد خوبیه خیلی خوشحالم برای شما، عکس نامزدمو دیدی که همسن میخورن یا نامزد من بزرگت ...

اجی با همسرم قیاسش نکن.. تو باید نگاهه زندگی خودت بکنی. اینکه میخای یا نه.. همسره منم گفتم یازده سال بزرگتره و من 29. خب طبیعتا نشون میده ازم بزرگتره ولی نظزه هیچ کس واسم مهم نیس من کنارش آرامش دارم.. تو خودت اگر جدا بشی بزی با ی جوون ولی دلت آروم نباشه فایده داره؟؟ بخدا زجره کشنده اس.. 

عزیزم ایشون مشکل اصلاااااااا نداره  مشکل از شماست ، ناراحت نشیااااااا  چون انتخاب کردی و ...

آره قبول دارم مشکل از منه واقعا

میشه جواب سوالمم بگی

آره قبول دارم مشکل از منه واقعا میشه جواب سوالمم بگی

جانم

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1474

همسرت بچه داره گلم؟

پس از امشب تصمیم بگیر دیگه راجبش فکر نکنی و از دیگرانم نظر نخای  وگرنه زندگیت سر انجام خوبی ند ...

یعنی میگین اختلاف سن ظاهری ما بی اهمینه و مهم نیست؟؟؟

یعنی میگین اختلاف سن ظاهری ما بی اهمینه و مهم نیست؟؟؟

خیررررر اصلا مهم نیس اصلااااا وقتی عشق ، فهم و درک و صداااااقت باشه ، دیگه ادم چی میخاد ؟؟؟؟

البته پولم ب اندازش عالیه

1508