2733
2739

نه اگر این طوری بود که همه ماشین لباسشویی ها پر سوسک می شد 

چون این سوسک کوچولوها تقریبا تو همه خونه ها هستند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای این سوسکهای لعنتی همه جا هستن ایشالا که حداقل نتونن بیان تو لباسشویی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2740
اونایی که میگن نه  از کجا میدونن دلیلش

من دلیلی که حدس می زدم را گفتم. خونه مامان من از این سوسک کوچولوها زیاد داره ولی تا حالا من اصلا تو ماشین لباسشویی ندیدمشون 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من آشپزخونه م‌سوسک ریز میبینم هر چند شب یدونه میبینم ولی باز چندشم میشه

تازه اومدم این خونه و تقریبا تمام روز در حال نظافت هستم  میدونم کارم اشتباهه ولی وسواس گرفتم از وقتی سوسک دیدم

قبل از ما خانومی ک ساکن اینجا بود وحشتناااااک کثیف بود معلومه از اون زمان اینجا لونه کردن

هرکار میکنم نمیتونم لونه اینارو پیدا کنم

کابینتا رو کلا عوض کردم وقتی اومدم

دقیقا همین فکر رو هم کردم ک شاید از ماشین لباسشویی بیان ولی نت خوندم این سوسک ریزا سوسک فاضلاب نیستن ببخش طولانی شد 

اگزمای شدید گرفتم بخاطر وسواسم

اونایی که میگن نه  از کجا میدونن دلیلش

عزیزم حالا که نگرانی کاری رو بکن که من میکنم از سم فروشی یک سم مخصوص مایع میخرم و توی تمام چاهها میریزم روز اول تلفات دارم و بعد دیگه تماااام فقط سم رو مراقب باش دست کوچولوهات نیفته