2733
2734
دقیقا خیلی جون سختن سرعتشونم ک اونقدر بالاست ک نگو. امحا رو میگیرم مرسی گفتی عزیزم.ولی چرا همه جا گ ...

آره منم شنیده بودم که چون بعد میرن تو راه آب، آب بخورن همونجا میمیرن دیگه جنازه نمیبینی،

خودمم تعجب کردم جنازه دیدم!!!!!

شاید چون راههای فاضلابمون همه بسته بوده نتونستن برن.

نه کامن رو اصلا مستقیم روشون اسپری میکردم هیچی به هیچی!!! انگار آب پاشیدی بهشون، چه برسه چند روز بگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم شنیده بودم که چون بعد میرن تو راه آب، آب بخورن همونجا میمیرن دیگه جنازه نمیبینی، خودمم تعجب ...

ای وای بیچاره ها راه فرارم نداشتن خخخخ

عه پس کامن نگیرم میخواستم کامن و امحا رو باهم بگیرم محکم کاری کنم خخخخخ

مرسی عزیز دلم خیلی لطف کردی با حوصله جوابم رو دادی.❤❤❤❤❤❤

ای وای بیچاره ها راه فرارم نداشتن خخخخ عه پس کامن نگیرم میخواستم کامن و امحا رو باهم بگیرم محکم کار ...

خخخخخخ

خواهش میکنم.

حالا اول امحارو بگیر ، اگر جواب نداد بعد کامن.

بالاخره سوسک با سوسک فرق داره، شاید رو هر کدوم یه چیز اثر کنه.

ما دو جور سوسک داشتیم. یه مدل قهوه ای تیره اندازه یه بند انگشت، یه مدل هم مشکی ، یه کم از مورچه بزرگ تر.

هر دوشون ریشه کن شدن.

2731
خواهش میکنم. آره من همه چی امتحان کردم. کوچولو ان ولی جون سختن! یه بار نصف قوطی پیف پاف رو یکیشون ...

وای خدایا امروز رفتیم یه واحد ببینیم کلا محل سوسکا بود شوهرم میگه چیزی نیست میکشیم ولی جایی که اونقدر سوسک داره هرچقدر هم سم بزنیم نمیره من نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم خدا کنه یه جایی پیدا کنیم اونجا نریم 

سرنوشت مثل دیواریه که نمیشه ازش رد بشی