2733
2739
من آشپزخونه م‌سوسک ریز میبینم هر چند شب یدونه میبینم ولی باز چندشم میشه تازه اومدم این خونه و تقریب ...

اگر کابینت ها رو عوض کردی نگرانی نداره دیگه چون اینا منزگاه اصلیشون تو کابینته لونه هاشون اونجاست

من آشپزخونه م‌سوسک ریز میبینم هر چند شب یدونه میبینم ولی بتز چندشم میشه تازه اومدم این خونه و تقریب ...

منم دو بار برام پیش اومده خونه جدید رفتیم سوسک ریز دیدم.

اولین بار که وحشتناک بود انقدر زیاد بود!!!! سخت جونم هستن لعنتیا. هرچی هم می زدم باز بودن! بعد با خمیر امحا فقط ریشه کن شدن. از داروخانه بگیر بزن. کاملا درکت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر کابینت ها رو عوض کردی نگرانی نداره دیگه چون اینا منزگاه اصلیشون تو کابینته لونه هاشون اونجاست

عزیزم قبل اینکه وارد خونه بشم عوض کردم.

یعنی سوسک ها رو بعد از تعویض کابینت دیدم

همه جارو گشتم نمیدونم از کحا میان 

باورت میشه امشب شوهرم قهر کرد رفت خونه مادرش؟

بس ک از سوسک تنفر دارم مدااااام در حال تمیز کردنم

شوهرم میگه منو بچه ها رو ول کردی خودتو ول کردی 

مثل کارگرا همش در خال بشور بسابی 

دست خودم نیست ترجیح میدم عزرائیلمو ببینم سوسک نبینم

2731
منم دو بار برام پیش اومده خونه جدید رفتیم سوسک ریز دیدم. اولین بار که وحشتناک بود انقدر زیاد بود!!! ...

بخدا امشب شوهرم کلی حرف بد زد بهم رفت خونه مادرش

فقط واسه اینکه همش در حال نظافتم

اتفاقا من بارها گفتم به امحا بگیره تو سایت خیلی تعریفشو شنیدم

ولی همش میره سم های قوی میگیره ک هیچ تاثیری ندارن جز بوی گندشون و اینکه هر بار باید برم خونه مامانم چند روز

حتما خودم میرم میگیرم پس مرسی گفتی عزیزم.

2738
بخدا امشب شوهرم کلی حرف بد زد بهم رفت خونه مادرش فقط واسه اینکه همش در حال نظافتم اتفاقا من بارها ...

خواهش میکنم.

آره من همه چی امتحان کردم.

کوچولو ان ولی جون سختن!

یه بار نصف قوطی پیف پاف رو یکیشون خالی کردم، تو حموم مرد. جمعش نکردم تا همسرم بیاد برش داره. بعد چند دقیقه دیدم نیست!!!!! انگار در حد یه خواب آور فقط اثر داشته براش!!!!

یا اسپری کامن اونموقعا تعریفشو میکردن گرفتم هییییچ فایده ای نداشت!

کلا سم هایی که سوسک بزرگارو راحت از پا در میاره رو اینا اثر نمیکنه.

منم دیگه داشتم روانی میشدم همسرم دیگه گفت اگر میخوای بریم از این خونه، اونم خونه ای که کلیییی گشته بودیم تا مناسب با شرایطمون گیر بیاریم.

بعد دیگه امحا آخریش بود امتحان کردیم. زدم و رفتیم سفر.

وقتی برگشتیم چشمت روز بد نبینه، خونه پرررررررر جنازه سوسک ریزا بود!!!!! یه جارو برقی حسابی کشیدیم و تمیز کاری، دیگه بعدش سوسک ندیدم.

ولی از ترسم که از واحد های بغل نیان باز چند ماه یکبار خمیرو جاهای مختلف میزدم.

خواهش میکنم. آره من همه چی امتحان کردم. کوچولو ان ولی جون سختن! یه بار نصف قوطی پیف پاف رو یکیشون ...

دقیقا خیلی جون سختن سرعتشونم ک اونقدر بالاست ک نگو.

امحا رو میگیرم مرسی گفتی عزیزم.ولی چرا همه جا گفتن امحا ک بخورن اصلا جنازه شون نیست نکنه اثر کامن بوده ک زدی .