2737
2739
عنوان

واژینیسموس (خواهشا بیاین)

| مشاهده متن کامل بحث + 16812 بازدید | 131 پست
کسی درمان با آر اف انجام داده؟ چجوریه؟ تاثیر داره؟ توروخدا جواب بدین خیلی مهم و حیاتیه😔

سلام بله عزیزم من کاملا خوب شدم سه سال مشکل داشتم شدید ولی با2جلسه مشکلم کاملا حل شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااای منم دقیقا همین کار کردم.توی مطب برام بکارتمو برداشتن. منم گفتم چقد خوب ولی باز دیدم خودمو ...

شما فقط با ار اف درمان میشی گریدهای شدید فقط درمان قطعیش ار اف هستش منم سه سال این مشکلو داشتم تازه درمان شدم با2جلسه ار اف 

2731
خداکنه مشکل منم حل بشه دارم دیوونه میشم از غصه دیگه😭😭

درکت میکنم منم سه سال مشکل داشتم اصلا امید نداشتم خوب بشم ولی ار اف معجزه کرد برام بعد دوجلسه راحت بدون درد رابطه داشتم حتما یه دکتر پیدا کن ار اف داشته باشه برو پیشش

عزیزم من تازه با این روش درمان شدم با2جلسه سه سال این مشکلو داشتم شدید ار اف درمانش قطعیه 

مرسی گلم. ینی دقیقا چی میشه؟ ینی اگه بخوای خودتو منقبض کنی نمیتونی؟ بعد اگه ترس داشتین و نمیتونستین چطور اجازه دادی دستگاه rf داخل بشه. ینی میگم راحته؟ 

مرسی گلم. ینی دقیقا چی میشه؟ ینی اگه بخوای خودتو منقبض کنی نمیتونی؟ بعد اگه ترس داشتین و نمیتونستین ...

ببین اولش داخل واژینال نیست پروپ شکمی داره که از بیرون ماساژ میده باعث میشه عضلاتت ریلکس بشه تقریبا10دقیقه بیرونی هستش بعد داخل واژینال خودش اروم اروم با گرمایی که داره میره داخل یه سوزش کمی داره ار اف کلا برای کسایی که واژینیسموس شدید دارن هستش وواقعا معجزه کرد برام چون من اصلا فکرشو نمیکردم درمان بشم

2740
شما فقط با ار اف درمان میشی گریدهای شدید فقط درمان قطعیش ار اف هستش منم سه سال این مشکلو داشتم تازه ...

سلام عزیزم وقتتون بخیر ببخشید سوالی داشتم 

من نزدیک پنج ماه عروسی کردم اما نتونستم دخ.ول انجام بدم..

حتما باید باک.ره نباشی ک ار اف انجام داد یا اشکالی نداره؟ 

سلام عزیزم وقتتون بخیر ببخشید سوالی داشتم  من نزدیک پنج ماه عروسی کردم اما نتونستم دخ.ول انجام ...

سلام بستگی به دکترت داره من باکره بودم با یه عمل کوچیک با بیهوشی برداشت بعدش رفتم برای ار اف بعضی دکترا با خود ار اف انجام میدن

سلام بستگی به دکترت داره من باکره بودم با یه عمل کوچیک با بیهوشی برداشت بعدش رفتم برای ار اف بعضی دک ...

عزیزم بعد اینکه هایمنتو با جراحی برداشتی دیلاتور قطر کم هم نمیتونستی وارد کنی؟ من تا سایز ده میتونم ولی بیشتر ازون ورودی واژن تنگه نمیشه. با ار اف درست میشم؟ 😞

عزیزم بعد اینکه هایمنتو با جراحی برداشتی دیلاتور قطر کم هم نمیتونستی وارد کنی؟ من تا سایز ده میتونم ...

من امتحان نکردم چند روز بعدش رفتم برای ار اف ولی من حتی تحمل یه گوش پاکنم نداشتم ماشاالا تو که خیلی خوبی با یه جلسه مشکلت کلا حل میشه من دو جلسه رفتم درمان شدم

آرامش دارم ترس ندارم مشکل ندارم این مشکل لعنتی نمیدونم از کجا اومده اخه

سلام خوبین

درمان شدید؟؟؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2706