2733
2734
عنوان

واژینیسموس (خواهشا بیاین)

| مشاهده متن کامل بحث + 16864 بازدید | 131 پست
سلام عزیزم من واژینسموس هستم امروز رفتم وقت گرفتم برا ار اف توروخدا اگ هنوزم تو نی نی سایت هستی درخو ...

سلام عزیزم شما رفتی آر اف؟ نتیجه گرفتی؟ منم 3 ساله درگیر این مشکل هستم دیگه خسته شدم میخوام یا بوتاکس کنم یا آر اف ولی نمیدونم که جواب میدن یا نه. خوشحال میشم جواب بدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم مگه من خودم خواستم این بیماری رو بگیرم. خداروشکر همسرم درکش بالاست و همراهیم میکنه

گلم من ده ساله ازدواج کردم و خوشبختانه همسر منم درکش بالاست. هنوز نتونستم کامل درمان بشم. منم از اون روش دستکش و پنبه متنفر بودم و خودمم جراتشو نداشتم و همسرم چندبار انجام داد اما یه بار که از چندشی اینکار گریه کردم گفت دیگه راضی نیست این کار رو بکنم و سعی کردیم با روانشناس بهترش کنیم و البته مدارای همسرم و هربار باید آروم آروم بریم جلو. تا یه حدی بهتر شدم اما برای ده سال پیشرفتم کندبوده. من تا دو سه سال نمیدونستم مشکلم چیه. هرجا میرفتم دکتر فقط لوبریکانت میدادن بهم. اتفاقی با این مفهوم واژینیسموس آشنا شدم و فهمیدم دور از جون شما چ مرگمه. حالا امشب برای عفونا رفتم دکتر و خواست معاینم کنه. دعوام کرد گفت این حرکات زشت چیه. و گفت بیا با آر اف جواب میگیری با یه حلسه. نمیدونم واقعا تاثیر داره و اینکه دردش مث معاینه هست یا کمار بیشتر؟ ببخشید پرحرفی کردم

واسه اینکه دکتر احمقم تشخیص نداده بود واژینیسموس هستم. منم هیچ اطلاعی نداشتم. گفت پردت کلفته باید جر ...

وااااااای منم دقیقا همین کار کردم.توی مطب برام بکارتمو برداشتن. منم گفتم چقد خوب ولی باز دیدم خودمو سفت میکنم و همون وضعمه دوباره. اصلا هم نمیدونستم جیزی ب اسم واژینیسموس وجود داره. همش میگفتم انگار یه چیزی جلوی ورودی واژنم هست که نمیشه. تا بعد یه ماما که مشکلات اینجوری رو درمان میکرد بعد معاینم همسرمو صدا زد و براش توضیح داد مشکلمون چیه و یاد همسرم داد با دستکش چیکار کنه. اما منم نتونستم بدتر حس تحقیر داشتم. تا دو انگشت به‌زور تونستم تحمل کنم