1507
1411
عنوان

بگیم خونه از خودمونه یا نه؟؟

243 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من همسرم مجردیش طبل تو خالی بوده یعنی مثلا با درامدش فقط مبلغای بالا. کمکای بلاعوض کرده ب فامیل و دوستاش ازاینور خودش لنگ بوده خلاصه این تو ذهن همس که میخوان یکیو ک پولداره تو جوونا مثال بزنن همسر منو میگن 

خلاصه ما ازدواج کردیمو این افتاد تو خرجای زندگی بااینکه برام کم نزاشت اما حسابی قرض و قوله داشتو مشغول پس دادن اونا دیگه کمک نمیکرد ب بقیه ک این باعث شد دیگه تحویلش نگیرن اینم فهمید تاالان دنیا دست کی بوده چقدر سرمایشو ب باد داده خلااصه...

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

میگم ما پولدار نیستیم اما ب خاطر اون اخلاقاش دیگه رفته تو مخشون ک پولداریم حالت همسرم 180 درجه عوض شده میرسه ب بقیه هی میگه بی پولم و فلانو دقیقا از اونور بوم افتاده 

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1517

بعد یکی از اقوام نزدیکش خییییلی موافق وصلت اینا بودن همسرم اول گفته میخوام اما بعدش ب ی سری دلیلا نخواسته الان اونام دشمنی میکنن بعد تا میرسیم ب اقوام دختر خانوم همش میگن مثلا ارش ک پولدار بود یا چی شد پس؟ یا وااا ارشو مستاجری؟؟! با ی پوزخند

1334

دقیقن مثل شوهرمن. الان میگن نمیدونم چش شده زنش خوب نیس که خودشم دیگه بهمون نمیرسه😐

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...
بعد یکی از اقوام نزدیکش خییییلی موافق وصلت اینا بودن همسرم اول گفته میخوام اما بعدش ب ی سری دلیلا نخ ...

همسرمم میگه نه نداریم مستاجرم قسط دارم حتی نمیزاره من طلاهامو یا ساعت بندازم میرم طرف اقوامش همش میگه تنگ نظرن چشممون میکنن در حالی ک من دوست ندارم اینطور باشیم

همسرمم میگه نه نداریم مستاجرم قسط دارم حتی نمیزاره من طلاهامو یا ساعت بندازم میرم طرف اقوامش همش میگ ...

دوست دارم بگن زنشو خوشبخت کرده ن ک بگن خوب شد دخترمونو ندادیم بش

1403
اینجوری شرایط واقعا سخته

خیلی چی بگم اصلا به کی بگم خودمم سر کار نمیرم دوست ندارم زیاد. خیلی سخته بعد شوهرم الانم حقوق ماه قبل نگرفته. شاید باورتون نشه اما از اواخر مرداد کارشون ضعیف بود اضافه کاری نداشتن حقوقش میشد 1و خورده ای دو تومن اونوقت قسط هامون 2500هست دیگه ههه چیز خرج کردیم الان دارم دعا میکنم حقوق بدن حداقل 

دقیقن مثل شوهرمن. الان میگن نمیدونم چش شده زنش خوب نیس که خودشم دیگه بهمون نمیرسه😐

واقعا وضع پدر شوهر من توپه اما بازم توقعه هست حالا من بحثم رواین نیست کلا اینقدر گرفتاری زندگی زیاده ک مرد بتونه ب خرجای خانوادش برسه هنر کرده

خیلی چی بگم اصلا به کی بگم خودمم سر کار نمیرم دوست ندارم زیاد. خیلی سخته بعد شوهرم الانم حقوق ماه قب ...

خدا خودش رحم کنه.واقعا زن قانعی هستی عزیزم که داری با این شرایط کنار میای.خدا حفظت کنه.خدا کنه حداقل شوهرت جواب این خوبیهات بعدا بده

خیلی چی بگم اصلا به کی بگم خودمم سر کار نمیرم دوست ندارم زیاد. خیلی سخته بعد شوهرم الانم حقوق ماه قب ...

مام ک میگم دیگران اینجور فکر میکنن خیلی سخت زندکی میکنیم بااین همه قسطو قرض

1508