2733
2734
عنوان

از خرید کدوم وسیله ی سیسمونی پشیمونید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 51 پست
الان دستش تنگ حتما بعدا یکم دستش بازتر شد بهش بگو برا یه بچه دیگه فردا دخترت با پسرت ازدواج کنه بعد ...

بله از نظر مالی هم میگه که نمیشه به اضافه اینکه ما مستاجر هم هستیم برای همین قبول نمیکنه و اون دعواها و اختلافاتی که خیلی پر رنگ هستن من الان با عقدم پنج ساله ازدواج کردم ولی هنوز زندگیم پایه اش سسته محکم نیست پسرمم تو عقد باردار شدم وگرنه اگر به الانم بود اصلا بچه دار نمیشدم

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
بله از نظر مالی هم میگه که نمیشه به اضافه اینکه ما مستاجر هم هستیم برای همین قبول نمیکنه و اون دعواه ...

انشالله که برات ودرست بشه عزیزم .... اره اول مشکلات زندگیت حل کنه روبه راه بشه زندگیت چون مهمتر خودت شوهرت هم باید از نطر ردحی اماده باشین بعدا اگه واقعا شرایطت خوب شد اقدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که برات ودرست بشه عزیزم .... اره اول مشکلات زندگیت حل کنه روبه راه بشه زندگیت چون مهمتر خودت ...

ایشالله منم بدم نمیاد ممنون از شما 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2728
قربونت عزیزدلم

😘😘😘

تو دیجی کالا دیدم. بعضی مارکای دلیجان تو مشخصاتش بود که قابلیت کارسیت شدن داره

اهان

اونارو میگید

بازم میگم اگه بودجتون کمه فقط صندلی ماشین بگیرید

چون اینایی ک میگید اصلا کیفیت نداره. از نظر ایمنی هم خوب نیست.

فقط ی بیس داره ک ب ماشین وصل میشه.ولی چیزای دیگه ک ی صندلی ماشین داره نداره ک.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.