2733
2739
عنوان

از خرید کدوم وسیله ی سیسمونی پشیمونید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 51 پست
رسم سیسمونی نداریم ما😅 خودمون وسایل رو تهیه کردیم 

ما هم همینطور

البته ما رسم داشتیم خودمون اینطور ترجیح دادیم

کلا وسایل صروری رو داریم بهم یاداوری میکنیم حالا چ خودشون بخان تهیه کنن چ خانواده ها بخان زحمت بکشن

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
بذارش واسه نی نی بعدی گلم

نه دیگه نی نی بعدی تو کار نیست نه همسرم میخواد نه من

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رسم سیسمونی نداریم ما😅 خودمون وسایل رو تهیه کردیم 

خوشبحالت من به شوهرم میگم یکم پول پس انداز کنیم هروقت نی نی دار شدیم خودمون وسایلشو بگیریم  میگه تو جوش نزن مامان و بایات میخرن براش  گفتم من نمیخوام اونا بخرن به اندازه کافی خرج دارن  میگه باید بخرن چون منم یه روزی باید برای نوه ام بخرم اگه اونا نخرن من بعدا ضرر میکنم 😭

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2731
حالا شاید به روز نطرت برگشت عزیزم😅

آخه زندگی رو به راهی ندارم وگرنه بدم نمیومد دو تا بچه داشته باشم

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
روروک الان من‌خریدم الان زود بود نباید میخریدم میتونستم به جاش یه چیز دیگه بخرم و روروک رو بعدا بگیر ...

روروک خیلی ضرر داره

گر نگهدار من آن است که من میدانم ، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
یکی گناه داده بنطرم حداقل به خواهر یا یه برادر می خواد شاید بعدا وصعیت زندگیت بهتر شد گلم 

میگم منم دوست دارم با نظرت موافقم ولی همسرمم بشدت مخالفه 

2738
من کریر گرفتم. زیادم استفاده کردم ولی اگه ماشین دارید و نمیخای بهت فشار مالی بیاد بجا کریر صندلی ما ...

همه جا با ماشین میریم. میخوام کریر ازینا بگیرم که صندلی ماشین میشه

فعلا اتاق دخترم شده اتاق شوهرم ،من و دخترم هم تو اتاق خوابمون با هم میخوابیم ، همه چیش بلااستفادست فقط هفته ای یبار تخت و کمدشو و بقیه وسایلشو گردگیری میکنیم از بقیه وسایلش هم نگم برات که دام خونه کالسکه و کریر و روروئک و تشک بازی و تخت پارک و کلا هر چی که فکرشو بکنی 

میگم منم دوست دارم با نظرت موافقم ولی همسرمم بشدت مخالفه 

الان دستش تنگ حتما بعدا یکم دستش بازتر شد بهش بگو برا یه بچه دیگه فردا دخترت با پسرت ازدواج کنه بعد طرف مقابلش خواهر برادر داره بعد لچه تو تک و تنها اونا میرن خونه همدیگه میان بچه ات تک میفته بنطرم برا اینده خوب نیست ..... یا خدانکرده یه مشکل در اینده داشته باشه بچه ات بلاخره خواهر برادرش کنارش هستن ولی تنهایی براش یخت میشه چون من دوست تک بچه دارم 

خوشبحالت من به شوهرم میگم یکم پول پس انداز کنیم هروقت نی نی دار شدیم خودمون وسایلشو بگیریم  میگ ...

منم خیلی دلم میخواد خودمون بخریم و خانوادم نخرن. اما شوهرم پایه نیست . و نمیتونم . فقط سعی میکنم کمترین چیزا رو بخرم با قیمت مناسب . واقعا دلم نمیاد زیاد تو خرج بندازم

همه جا با ماشین میریم. میخوام کریر ازینا بگیرم که صندلی ماشین میشه

دقیقا از کدوما؟ چ مارکیه؟

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
دقیقا از کدوما؟ چ مارکیه؟

تو دیجی کالا دیدم. بعضی مارکای دلیجان تو مشخصاتش بود که قابلیت کارسیت شدن داره

2706