2737
2734
عنوان

از خرید کدوم وسیله ی سیسمونی پشیمونید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 51 پست

من فقط وسایل مورد نیاز رو گرفتم ، کمد و اینا ... به نظرم الکین بچه ۵ سالش شد میگه دوستشون ندارم و بزرگونه میخواد... به نظرم یه دراور و یه تخت گهواره ای با لباس واسه زمان زایمان پوشک هم کم بگیر چون بچه ها رشدشون فرق داره میمونه سر دستت ... کالسکه کریر الان صندلی غذا

چرا عزیزم کریر واقعا به کار نمیاد اخه من هنوز نگرفتم

کریر خیلی خوبه عزیزم برای من خیلی کارایی داره چون همه جا تنها میرم به دردم خورد مخصوصا برای دکتر بردن بچه تو بغل خیلی سخته 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط وسایل مورد نیاز رو گرفتم ، کمد و اینا ... به نظرم الکین بچه ۵ سالش شد میگه دوستشون ندارم و بز ...

عزیزم پوشک سایز چند واسه بچه تازه متولد بگیرم چند بسته خوبه و چندتایی باشه هر بسته؟؟؟

2731

من کریر گرفتم. زیادم استفاده کردم

ولی اگه ماشین دارید و نمیخای بهت فشار مالی بیاد بجا کریر صندلی ماشین بگیری بهتره چون تا سالیان سال استفاده میشه و جز ضروریاته

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

من از وقتیکه بچه هام بدنیا اومدند تا حدود 6-7ماهگیشون مدام استفاده کردم برا من که خیلی خوب بود.

یا قاضی الحاجات
کریر و کالاسکه تخت پارک چون هیچکدومشون استفاده نشد

چطور کالسکه رو استفاده نکردی؟مثلا بچه ی یک ساله رو که بغل نمیشه گرفت چطور میبری بیرون بدون ماشین

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
عزیزم پوشک سایز چند واسه بچه تازه متولد بگیرم چند بسته خوبه و چندتایی باشه هر بسته؟؟؟

الان پسرم ۴ سالش یادم نیست ولی نیو برن دارن ، که تعدادشون زیاد بچه ها کوچیک هر یه ساعت دیگه خیلی بمونه دوساعت  یه بار باید عوض شه ، ۴۰-۵۰ تا دارن فکر کنم

پسر من زود وزن گرفت و ۳ بسته موند 

2740
چطور کالسکه رو استفاده نکردی؟مثلا بچه ی یک ساله رو که بغل نمیشه گرفت چطور میبری بیرون بدون ماشین

بچه من از اول بغلی بود یه لحظه نمینشست تو کالاسکه البته الان پسرم دو سال و نه ماهشه 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

ببخشید من جواب میدم

پوشک یک بسته کوچکترین سایزش رو بگیر. ک ۲تا ۵کیلوعه فک کنم.

میگم یک بسته چون ممکنه بچتون ب اون مارک حساسیت داشته باشه و مجبور ب تعویض مارک باشید.

پوشک ی چیز دم دستیه ک سوپری هم داره.اصلا نیاز نیس زیاد بگیری.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
بچه من از اول بغلی بود یه لحظه نمینشست تو کالاسکه البته الان پسرم دو سال و نه ماهشه 

عه چه بد. بچه سنگینه نمیشه بغلش گرفت اصلا . من که نفسم میگیره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706