2733
2734
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 55 پست
بخدا از شدت گریه نمیتونم تایپ کتم. خدا رو شکر زندکیم خوبه ولی کابوس گذشته ولم نمیکنه

اینم میگذره .تو بزرگواری کن .خدا هم میبینه .تو مثل مادرت نباش با دخترت خوب باشه .فردا روز توم مادر میشی .

اینم یه امتحانه سعی کن پیش وجدانت اسوده خاطر باشی

بخدا الان ک پیر و محتاج شده خیلی کارا براش میکنم ولی دلم شکسته نمیتونم بهش محبت کنم گاهی ناخواسته با ...

درسته. کاملا حق با شماست. ولی همینکه الآن اینکارارو میکنی یعنی هنوز انسانیتت پابرجاست. ولی یه خانومی کن به نیت رضایت خدا کمی باهاش مهربونتر رفتار کن. ان شالله خدا هم برکت به زندگیت بیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوهوم و اگه نشد حداقل از یه مشاور کمک بگیره 

خیلی مشاوره رفتم میلیونها خرج کردم. انگار یه چیزایی وقتی خراب شه دیگه درست نمیشه.

میرم عملی محبت میکنم ولی کلامی نمیتونم

الانم ک باردارم ماهها شاید مامانمو نبینم ولی وقتی میبینم خانهای باردار چقدر با مامانشون خوش هستن داغون میشگ

2728
درسته. کاملا حق با شماست. ولی همینکه الآن اینکارارو میکنی یعنی هنوز انسانیتت پابرجاست. ولی یه خانومی ...

مهربونتر هستم چون واقعا قابل ترحمه ولی بخدا اگه مادرم نبود  انتقام زندگی سی سالم رو میگرفتم میخوام بگم این رابطه خونی چیز عجیبیه واقعا 

خیلی مشاوره رفتم میلیونها خرج کردم. انگار یه چیزایی وقتی خراب شه دیگه درست نمیشه. میرم عملی محبت می ...

عزیزم من درکت میکنم نمی‌دونم چی تو گذشته بوده ک اینحوری شده آینده 

من تنها کمکی ک میتونم بکنم اینه ک یه مشاور میشناسم خودم ازش جواب گرفتم اونو بهت معرفی کنم هم مجاری میتونی مشاوره بگیرید هم حضوری 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
استارتر يه چيزي به ذهنم اومد اگه بچه ت دختر باشه با مادري كردن براي اون ميتوني اون خاطرات مامانت رو ...

بچم دختره مسلما مثل مادرم نخواهم شد ولی گاهی فکر میکنم عالی هم نخواهم شد چون خودم درکی از مادر ندارم

اره بابام خوبه کلا پدرم منو خیلی دوست داشت ولی مادرم بلاخره زهرشو ریخت کاری کرد ک پدرم باهام دشمن ش ...

میفهمم حستو منم کم وبیش داشتم این داستانهارو...

گاهی مادرها توزندگی زناشویی یا خانوادگیشون ....زجر زیادی کشیدن و چون از اول بخاطر بچه ها تحمل کردن وموندن حس قربانی بودن دارن و همه دق دلی و حرصشون رو سر بچه هاشون خالی میکنن...

طفلی ما بچه های معصوم...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2740
مهربونتر هستم چون واقعا قابل ترحمه ولی بخدا اگه مادرم نبود  انتقام زندگی سی سالم رو میگرفتم میخ ...

دقیقا. اگه مادرت نبود مطمئن باش نصف کامنتا این بود که عقل نداری؟؟ ولی واقعا نمیشه با پدر مادر شوخی کرد

عزیزم سعی کن دلتو صاف کنی باهاش بهش محبت کن تا کم کم جای کینه و نفرت رو بگیره

وگرنه با گذشته کابوس واری که میگی داشتی ممکنه یه روزی خودتم تو آینده خدایی نکرده به مشکلات افسردگی اینا برسی

میدونم سخته. ولی تو تمام سعیتو بکن عزیزم

خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
بچم دختره مسلما مثل مادرم نخواهم شد ولی گاهی فکر میکنم عالی هم نخواهم شد چون خودم درکی از مادر ندارم

این خیلی بده ک😔

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
عزیزم سعی کن دلتو صاف کنی باهاش بهش محبت کن تا کم کم جای کینه و نفرت رو بگیره وگرنه با گذشته کابوس ...

مرسی 

منم مایه هایی از افسردگی رو دارم عزیزم.همیشه ته خوشیام دلم غم داشته

البته سعی کردم درمان بشم و خیلی دکتر رفتم. 

مرسی عزیزم هر جا راحتی شمارشو برام بفرس. ممنون میشم

شماره ندارم ازش گلم 

فقط آیدی شونو دارم من خودم ازشون مشاوره گرفتم حل شد مشکلم هزینه آنچنانی هم نداشت وقت هم برام واقعا گذاشت 

این آیدی شونه mohi787@

اول اینکه کم نیار عزیزم محکم باش 💪💪💪 بعدشم بالاخره تا کی میخوای خودت و اذیت کنی باید یه فکری کنی ...

باورت میشه اصلا یادم نمیاد یه بار با هم درد و دل کرده باشیم یادم نمیاد بمن لبخند مادرانه زده باشه همیشه حالت اخم و حرص و جوش رو صورتش بود...قطعا مادرم مشکلات روحی داشته ولی اونموقعها بارها گفتم بیا بریم پیش روانشناس فحشم میداد و میگفت خودت روانی هستی. اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم حتی ب صورتشم نگاه نمیکنم

2706