2726
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 55 پست
خیلی ازارم داده  اصلا نمیگنجه اینحا  همیشه تحقیر توهین پسر دوست بود دختر دوست نداشت بین ...

اصلا مامان منه.  منم دلم براش میسوزه دوسشم دارم . بران خیلی کارا کرده ولی فحش وجنگ اعصابش منم خیلی عصبی کرده

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتي فكر كردن به يه نفر باعث ميشه هيچوقت اون زخماي كودكيش ترميم نشه، شما راهكار بهتري سراغ داري؟

باید درستش کن اگه بهش فک نکنه صورت مسئله رو پاک می‌کنه اون مادرشه عزیزم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2728

حق داری دلخور باشی منم چنین موردی تو نزدیکان دارم اما سعی کن بهش بی احترامی نکنی دلشو نشکونی و هرکاری که ازدستت برمیاد براش انجام بدی میدونم که دلت صاف نمیشه اما حداقل کاری نکن یه عمر باپشیمونی زندگی کنی

نمیدونم ریشش کحاست ولی اولین خاطراتم ک یادم میاد همیشه منو تحقیر میکرد فحشهای زشت میداد  تو نو ...

اول اینکه کم نیار عزیزم محکم باش 💪💪💪

بعدشم بالاخره تا کی میخوای خودت و اذیت کنی باید یه فکری کنی باید درستش کنی چرا با مادرت حرف نمیزنی؟

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
باید درستش کن اگه بهش فک نکنه صورت مسئله رو پاک می‌کنه اون مادرشه عزیزم 

بعضي بي رحمي ها هيچوقت فراموش نميشن

آخه كي ميتونه زخم زبون از طرف مادرو درست كنه.. مامانشون الان كه مظلوم شدن دليلش اينه از پا افتاده.. نميدونم روابط اينطوري خيلي پيچيده س

ولي ميدونم اگه هم درست بشه خيلي كار سختيه

مادر بدشم خوبه. دلت رو صاف کن باهاش. گناه داره. ببر پیاده روی اینا بزار حالش بهتر بشه.

بخدا الان ک پیر و محتاج شده خیلی کارا براش میکنم ولی دلم شکسته نمیتونم بهش محبت کنم گاهی ناخواسته باهاش بد صحبت میکنم بعدش پشیمون میشم 

هر چی فکر میکنم من مستحق اینهمه ستم نبودم

خیلی ازارم داده  اصلا نمیگنجه اینحا  همیشه تحقیر توهین پسر دوست بود دختر دوست نداشت بین ...

مامان بزرگ منم پسریه اصلا دختراشو دوست نداشت ولی مادرم مثل پروانه براش زحمت میکشه و دورش میگرده و میبرتش بیرون دکتر ..... میگه من اول مادرم بعد برای رصای خدا چون من دخترشم هرچی باشه زحمتم کشیده 

برای رضای خدا هم که شده رفتارتو عوض کن باهاش خوب باش معلوم نیست خدایی نکرده روزی اگه نباشه عذاب وجدان داغونت میکنه خداازراه دیگه بهت میرسونه

بعضي بي رحمي ها هيچوقت فراموش نميشن آخه كي ميتونه زخم زبون از طرف مادرو درست كنه.. مامانشون الان كه ...

می‌دونم عزیزم ، آره خیلی سخته ولی هیچی تو دنیا نیست ک راه نداشته باشه 

چرا تلاش نکنه ، حداقل بقیه عمرش و راحت زندگی کنه 

پدرت باهاش خوب رفتار کرده ومیکنه ؟

اره بابام خوبه کلا

پدرم منو خیلی دوست داشت ولی مادرم بلاخره زهرشو ریخت کاری کرد ک پدرم باهام دشمن شد سالها با پدرم قهر بودم و مادرم کیف میکرد انگار من هووشم

بخدا اگه شبیه مادرم نبودم میگفتم این نامادریه

بله عزيزم نظر خوبيه بهتره تلاشش رو بكنه

اوهوم و اگه نشد حداقل از یه مشاور کمک بگیره 

2706