2733
2734
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 55 پست
باورت میشه اصلا یادم نمیاد یه بار با هم درد و دل کرده باشیم یادم نمیاد بمن لبخند مادرانه زده باشه هم ...

مشکل همینه ک ادما شجاعت اینو ندارن ک اینکارو بکنن همش از مشکلاتشون قرار میکنن میگن هیچی نیست 

فک میکنن کسی ک بره پیش مشاوره دیوانس 

من خودم ماهی یه بار میرم چون برام میسر نیست حضوری برم مجازی میرم و واقعا هم جواب داده 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم.ممنون از لطفت

خواهش میکنم خوشحال شدم کمک کردم 

چون یکی هم ایشونو به من معرفی کرد واقعا کمکم کرد منم قول دادم به خودم به بقیه کمک کنم 💪

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
مشکل همینه ک ادما شجاعت اینو ندارن ک اینکارو بکنن همش از مشکلاتشون قرار میکنن میگن هیچی نیست  ...

اره واقعا کمک کننده است. ای کاش مادر من اونموقع درمان میشد الان خیلی شادتر بود. باور کن میتونم قسم بخورم نود درصد مشکلات جسمیش بخاطر مشکلات روحیشه قند و جربی و فشار ب کنار حتی پادرد و کمر دردش هم همینطوره دائم هم مریضه چند بار هم عمل کرده اصلا زندگی نمیکنه

2728
اره واقعا کمک کننده است. ای کاش مادر من اونموقع درمان میشد الان خیلی شادتر بود. باور کن میتونم قسم ب ...

عزیزدلم واقعا از ت دلم برات دعا میکنم ک مشکلت حل بشه اگه اون مشاوره تونست کمکت کنه توهم باز به بقیه معرفیش کن تا چندنفر دیگه هم مشکلشون حل بشه 

من نذر کردم چون خیلی مشکلم حاد بود ولی الان حل شده 

عزیزدلم واقعا از ت دلم برات دعا میکنم ک مشکلت حل بشه اگه اون مشاوره تونست کمکت کنه توهم باز به بقیه ...

حتما عزیزم.انشالله منم یکم آروم شم. حتما برای دیگران میفرستم...😍😍

حتما عزیزم.انشالله منم یکم آروم شم. حتما برای دیگران میفرستم...😍😍

خیلی ممنونم برات دعا میکنم گلم ایشالله توهم نتیجه بگیری 💪💪

مرسی  منم مایه هایی از افسردگی رو دارم عزیزم.همیشه ته خوشیام دلم غم داشته البته سعی کردم درما ...

رفتار خوب با مامانت و محبت کردن بهش یعنی خالی کردن دلت از کینه و نفرت و این میتونه بهترین داروی آرامش بخش برات باشه

الهی که خدا همیشه دلتو سرشار از آرامش و امید کنه و به مامانتم سلامتی

خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
2738
رفتار خوب با مامانت و محبت کردن بهش یعنی خالی کردن دلت از کینه و نفرت و این میتونه بهترین داروی آرام ...

اره واقعا اینطوره وقتی باهاش خوب رفتار میکنم شادترم و وقتی ناخواسته بد رفتار میکنم شدیدا عذاب وجدان دارم. 

ممنون عزیزم