2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون ماهی 14 درآمد داشته باشه انصافاااااااااا بی طرفانه بگید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 107 پست
زن و مرد از هم سوا نیستن و باید شریک باشن وقتی مرد داره انصاف نیست خانم نتونه پس‌انداز کنه ولی مرد ...

زن گفته نصفش مال منه و من دوست ندارم بریزه بورس 

مرد گفته نخیر 

تو همون 2تومن که ازسهم پول من میگیری کافیته 

من برای خودمم اینقد خرج نمیکنم 

ووقتی با بورس چیزی بخرم ب نام توهم میکنم 

.........حق باکیه ؟

زن گفته نصفش مال منه و من دوست ندارم بریزه بورس  مرد گفته نخیر  تو همون 2تومن که ازسهم پ ...

اگر خانم از درآمد بورس واقعا به اندازه نصفش (پولی که خانم وسط گذاشته) سهم دارن و به نام خانم میشه و اون دو تومن رو شوهر مازاد پرداخت میکنه یعنی شوهرشون از نظر مالی ساپورت میکنن. دست خانم هم خالی نیست. دلیلی برای شکوه نیست

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اگر خانم از درآمد بورس واقعا به اندازه نصفش (پولی که خانم وسط گذاشته) سهم دارن و به نام خانم میشه و ...

نصفش مال زن نیس بورس مال شوهره .

زمه میگه علاوه بر 2 تومنی که سود از پول هر2مون براخودم میگیرم بهم خرجی بده چون تو درامدت بالاس

شوهره ثبل 2تومن 400 هم نمیداده زنش ولی اگه چیزی میخواسه خوراکی اینا میگرفته 

100000000 بار گفتم شوهر شوهر

ببخشید وقتتونو میگیریم توضیحاتتون انقدر فصیحه فقط خودتون میفهمین هیچ جا هم نگفتین شوهر همش نوشتین رهن هر۲ ! که این هر۲ دقیقا چجور فارسیه من نمی‌دونم واقعا!

ببخشید وقتتونو میگیریم توضیحاتتون انقدر فصیحه فقط خودتون میفهمین هیچ جا هم نگفتین شوهر همش نوشتین ره ...

بله 160 پول رهن بوده 

65 داده شده ی خونه برای اخرهفته توشهر رهن کردن 

15 دادن اقا بدهیش بده 

حدود 75 اینا هم گذاشته خانم بی اجازه جایی سود بگیره 

مرده میخواسه این پول هم بذاره بورس 

خونم بی اجاره سهم شوهره هم برداشته 

بله 160 پول رهن بوده  65 داده شده ی خونه برای اخرهفته توشهر رهن کردن  15 دادن اقا بدهیش ...

کجا گذاشته ۷۵ ملیونو که داره دوتومن سود میگیره خوشبحال زنه ماحتی اندازه پول تو جیبی زنه هم حقوق نمیگیریم

2738
اخه این چجور وضعیه یکی مثل من بادوتا بچه تو شکمم و نزدیک زایمانمه و شوهرم بیکاره و بی پول یکی هم مثل ...

گل من سنت کمه قبل حاملگی 

تیز میکردی زن یه ادم پولدار بشی هرچقدم بد . این جوری نمیشد 

بد میگم ؟

گل من سنت کمه قبل حاملگی  تیز میکردی زن یه ادم پولدار بشی هرچقدم بد . این جوری نمیشد  بد ...

بله اشتباه از خودمه حالا هم گیر کردم تو اشتباهم حتی پیشه خونوادم گلگی نمیکنم چون بم گفتن زن یه ادم بیکار نشو حتی تا چندروز قبل عقدم رفته بودم دکتر مادرم نگاه دفترچه بیمم میکرد بم گفت یعنی من تورو میدم به یه ادمی که اگه مریض شدی یه دفترچه بیمه هم نداری

بله اشتباه از خودمه حالا هم گیر کردم تو اشتباهم حتی پیشه خونوادم گلگی نمیکنم چون بم گفتن زن یه ادم ب ...

خب اون خانم شوهرش شاید فقطططط پول داره اونم فقططططط برای خودش نه زنش .

این 2تومنم به زور ودعوا وتهدید طلاق و...گرفته ازش ،.

2706