2752
2734
عنوان

اگه شوهرتون ماهی 14 درآمد داشته باشه انصافاااااااااا بی طرفانه بگید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 107 پست
پز نداره که گلم دیگه الان یه کارمند با حداقل دویا سه سال سابقه همین قدره دیگه حقوقش با اضافه کار

والااااا از من پرسیدن شوهرت چقدر حقوق داره گفتم ۹ تا ۱۰ مثل چی پشیمون شدم ریختن سرم همه جور تهمت زدن و ..‌

گفتم شوهرم سرپرست ترابری و مهندس کشاورزی تا یکم آروم شدن😂😂داشتن درسته قورتم میدادن 

تازه فک کن شوهر من ۲ شغلست ک این حقوقشه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ای قربون دهنت  ادمو روانی میکنن البته ببخشید

من میگم حق با مرد هست چون داره با این ۱۴ میلیون کار میکنه خرج خودش که نمیکنه

زن هم برای خرج کردن و خوش گذرونی ۲ تومن بسشه دیگه

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خيلي با جنبه ايي، افرين خوشم اومد ازت👌🏻😘

پس ب جمع طرفدارام خوش اومدی عزیزم 😌❤ شوخی کردم من کلا ب ندرت خودمو ناراحت میکنم😁از تعریفت ممنون😀

همه دنیام دخترم❤️
ای قربون دهنت  ادمو روانی میکنن البته ببخشید

خب در حد فاجعه نوشتیبیی

من بودم ماهی دو تمنو حلوا حلوا میکردم میزاشتم رو سرم

حالا از هرجایی ک میاد

نکفتی چیکاز این اقا

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home
2731
خب در حد فاجعه نوشتیبیی من بودم ماهی دو تمنو حلوا حلوا میکردم میزاشتم رو سرم حالا از هرجایی ک میاد ...

چیکارس

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

بابا پز چیه .

خانمه شهر کوچیکه هیچ امکاناتی نداره نه سینما نه بازار درستی نه کلاس هنری ..

مرده ماهی 12،13 داره 5ش قسطه 

ولی . پولاش بجز خرج خونه میریزه بورس 

2 سال اول زندگی زنه همش کیفش خالی بوده از پول .ولی از مرده چیزی میخواسته براش میگرفته 

و 400 تومنم خرجی نمیداده 

تااینکه زنه بی اجازه پول رهن خونه هر2و میذاره جایی ماهی 2 سود میگیره 

حالا مرده عملا خرجی به زنش نمیده میگه خودت داری .

والااااا از من پرسیدن شوهرت چقدر حقوق داره گفتم ۹ تا ۱۰ مثل چی پشیمون شدم ریختن سرم همه جور تهمت زدن ...

عزیزم عیب نداره ناراحت نشو مهم نباشه برات از درآمد زندگیتونم هیچوقت حتی پیش خانوادت نگو چه برسه غریبه ها،روزیتون روز افزون🌹🌹🌹

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
چی میگییییییز چی میگین  میگم شوهره خرجی نمیده میگه 2 تومن داری خودت . مارو باش با کی هاشدیم 8 ...

شما گفتى چون شوهوه از اينكه خانمش پولش رو بذاره و سود بگيره راضى نيست.واسه همين خرجى نميده.اگه كلا چون خانم پول داره و خرجى  نميده كه بره گمشه.طبق شرع و قانون مكلفِ كه خرج زن و بده.من بودم آبروشو ميبردم.اگه قراره خودش خرج بده ديگه شوهر واسه چيه!آقا بالا سر؟!

خب در حد فاجعه نوشتیبیی من بودم ماهی دو تمنو حلوا حلوا میکردم میزاشتم رو سرم حالا از هرجایی ک میاد ...

یعمی شوهرت 14 داشت 

و تو ماهی 2داشتی دیگه کلا خرجت نمیدادا نه لباس نه کفش نه کرایه راه و...

و ازطرفی تو پرستاری اگه بخاطر سوهرت فداکاری نکرده بودی الان 3 تومن درماه کمش داشتی 

ولی تو خونه شوهرت خرج غذا واینا میده دیگه .

کاری ب بی اجازه بااجازه نداره  قبل اینکه زن چون معذب بوده که شوهرش کم خرجش میده پولو بی اجازه ...

خب بگو چیکارس

مردم ازتب و‌لرز ببه زور چشمام باز میشه

زن و مرد از هم سوا نیستن و باید شریک باشن

وقتی مرد داره انصاف نیست خانم نتونه پس‌انداز کنه ولی مرد روز به روز ثروتش بیشتر شه. حق و انصاف اینه از اون درامد کلا نصف به خانم تخصیص بده ولی اگر دیگه خیلی گداصفتن ماهی یک الی یک و نیم بدن به خانم

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706