2752
2734
عنوان

تک فرزندی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 98 پست
آره مخصوصا بعد ازدواج میفهمی خواهر چه گوهریه من سه تا خواهر شوهر دارم اوایل فکر میکردم میتونم به جا ...

چه بد درکت میکنم

منم دقیقا سه تا خواهرشوهر دارم وقتی باهم هستن من لذت میبرم و حسرت میخورم

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
پیاز درمانی و کم کردن وزنو میگی برام چجوری؟

رژیم گرفتم ،حتی ۵کیلو کاهش وزنم موثره 

یه سایت هست به نام‌«زیباتن»سرچ کنی میاد 

انواع روش های رژیم هست 

رژیمای پروتیینی برای ماهایی که تنبلی داریم موثرترره 

پیازدرمانی هم پیاز زرد رو میجوشوندم و از اول تا۱۴دوره میخوردم ،سرچش کن،منم از همینجا پیداش کردم 

راستی دکتر طب سنتی میگفت بادکش رحم و ران خیلی موثره و چرب کردن شکم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قرار نیست بچه برای ما کاری کنه گلم

نمیخوام برام کاری کنه دوس دارم هر کاری میخوام بکنم واسه همون یکی بکنم 

یدونه بچه موافقم چون طعم فرزند دار شدن رو میچشیم ولی هیچ دلیل و انگیزه ای واسه بچه دوم پیدا نمیکنم🤔🤔🤔

رژیم گرفتم ،حتی ۵کیلو کاهش وزنم موثره  یه سایت هست به نام‌«زیباتن»سرچ کنی میاد  انواع رو ...

مرسی برام دعاکن..

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2731
استارتر داره میگه از نظر مالی خوبه پس میتونه تامین کنه.  در مورد آسیب هاش هم چندتا مقاله ی معت ...

استارتر از نظر مالی اوکیه ولی این شعارو زیاد شنیدیم از اینو اون بدون درک‌ِشرایطت میان میگن نههههههه تکفرزندی بدههههههههه

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
آره مخصوصا بعد ازدواج میفهمی خواهر چه گوهریه من سه تا خواهر شوهر دارم اوایل فکر میکردم میتونم به جا ...

من خواهرشوهرام میشن دخترخاله هام

باهام مهربونن

اما خواهر یه چیز دیگس

نمیدونم چرا مامانم این نعمت رو ازم دریغ کرد😢

بچه اولتون دختره؟چندسالشه الان؟

بچه اولم پسره ۱۴ سالشه دومی هم ایشالا هفته دیگه دنیا میاد اینم پسره☺️

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
بچه اولم پسره ۱۴ سالشه دومی هم ایشالا هفته دیگه دنیا میاد اینم پسره☺️

عزیزم بسلامتی😍خدا حفظشون کنه برات

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
@وارششششش    

سلام عزیزم جان

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
سلام عزیزم جان

سلام گلم

همیشه برات دعا میکردم نینی دخمل باشه،دیشب یهو با خودم گفتم بذار تگ کنم ببینم چی شد

وقتی فهمیدم دخمل شده بغضم گرفت

خیلی مبارکت باشه.امیدوارم سلامت بغلش کنی

توروخدا دعا کن منم دختردار شم

دعاکن خدا قابل بدونه به منم دختر بده😢

سلام گلم همیشه برات دعا میکردم نینی دخمل باشه،دیشب یهو با خودم گفتم بذار تگ کنم ببینم چی شد وقتی ف ...

آبجی خیلی گلی ،،،خدا حتما بهت دختر میده نذر حضرت زینب بکن

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

فدات عزیزم😙😙

خدا از دهنت بشنوه

با فرشته ی تو دلت برام دعاکن

نذر حضرت معصومه که زیاد کردم،اما چشم حتما نذر حضرت زینب هم میکنم

شوهرت خوشحال شد؟؟؟؟؟

شوهره من که میگه اگه برام دختر بیاری تا یه هفته مثل دیوونه ها میرقصم😂😂

دختر داشتن حس خیلی خوبه

حااالتو خریدارم

از ته دل میگم خوش به حااااالت