2733
2734
عنوان

تک فرزندی؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 98 پست
فدات عزیزم😙😙 خدا از دهنت بشنوه با فرشته ی تو دلت برام دعاکن نذر حضرت معصومه که زیاد کردم،اما چش ...

آبجی شوهرم عشق پسره  دلش بیست تا پسر می خواد

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دقیقا همینطوره ما برای پسرمون تاالان هیچی کم نداشتیم شوهرم همیشه بهترینارو براش تهیه کرده حتی ...

چراهمه چیزفراهم کردید

متوقع بارمیاد

مخصوصاپسر

روانشناسهامیگن ازهر 10تاخواسته بچه دوتاش براورده کنید

تک فرزندی هم اصلا خوب نیست 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین اگر شرایطشو داری فقط بذار بچت یه پشت و.پناهی غیر از شما دوتا داشته باشه من بچه ندارم.ولی اگه بیارم.4تا میارم جدی میگم بخاطر ایندشون و میدونمم از پس تربیتشون برمیام 

اینایی که میگن خونواده های سطح پایین چندتا بچه میارنو با فکر و خیالاشون میذارم راحت باشن   من و شوهرم دوتامون ارشد داریم طرزفکرمون اینه اینده بچه فقط پول و ... نیست یه رفاه نسبی براش فراهم.میکنیم و.اموزشش رو جدی میگیریم بقیشو خودش میسازه ولی نمیخوام تنها باشه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2742
از چاق شدنم میترسم تازه لاغرکردم اندازه شدم از ترک پوستم میترسم از ریزش موهام میترسم ازینکه دیگه ...

هم به ارزو خودت برس هم همسرو فرزندت. یکی بیار ارزو اونا براورده میشه بعداز2سالگی دوباره به ارزو خودت فکرکن. توی بارداری مناسب بخور که زیاد اضافه نکنی. بچه اولت  بزرگ کمکت میکنه. مهد میذاریش دومی روبزرگ شد  به تفریحت میرسی. فقط2سال اول خیلی سخته تابچه از اب وگل دربیاد.   من2تادارم پشت هم هستن کوچیک اختلافشون1سال9ماه. خیلی تحت فشارم. اما اینده خوب و ارومی میبینم. هم بازی هم هستن. هم صحبت هم هستن. انشااله شماهم موفق باشید. 

چون سنت کمه این خوره که یکی بیاری یانیاری مثل خوره روح خودتو و همسر و فرزندتو میخوره تا سنت بشه مثلا40سال. وقتی بیاری که دیگه  دیره اون بچه به درد  بچه اولت نمیخوره. 

سلام گلم همیشه برات دعا میکردم نینی دخمل باشه،دیشب یهو با خودم گفتم بذار تگ کنم ببینم چی شد وقتی ف ...

منم خواهر ندارم بچه اولم پسره ۵سالش شد دومی رو حامله شدم یادمه زیر بارون دعاااا میکردم دختر شه الان ۴سالشه

ایشالله خدا یه دختر ناز و سالم نصیبت کنه

اما همع اونایی که گفتی باید باهاش کنار بیای دسا و بالت بسته میشه چندسال من تازه امسال تونستم برای خودم باشم یکم دخترم برعکس پسرم بسیاااااار شیطون نق نقو اذیت کن بی خواب یه ریزززززز در حال حرف زدن ولی جونمه دیگه شیرینه امسال رفت مهد خیلی بهتر شد اخلاقش😁

2740
به نظر من ارتش یک نفره، موفق تره..

نه شما تنها نبودین احتمالا ارتش یه نفره احتمال شکستشم بالاست

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
هم به ارزو خودت برس هم همسرو فرزندت. یکی بیار ارزو اونا براورده میشه بعداز2سالگی دوباره به ارزو خودت ...

ممنون از راهنماییت عزیزم😙😙

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
چون سنت کمه این خوره که یکی بیاری یانیاری مثل خوره روح خودتو و همسر و فرزندتو میخوره تا سنت بشه مثلا ...

آره واقعأ

تو اطرافم دیدم تو سن بالا بچه دار شدن اما بعدأ به کاره هم نیومدن

منم خواهر ندارم بچه اولم پسره ۵سالش شد دومی رو حامله شدم یادمه زیر بارون دعاااا میکردم دختر شه الان ...

خوش به حالت دخملی داری😍😍😍😍

هزاران بار از خدا خواستم به منم دختر بده

چراهمه چیزفراهم کردید متوقع بارمیاد مخصوصاپسر روانشناسهامیگن ازهر 10تاخواسته بچه دوتاش براورده کن ...

بله کاملأ درسته

الان متوقع شده

باید روش کار کنم

2706