2737
2739
عنوان

تک فرزند هست اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 57 پست
بسلامتی ایشالا ن من با شوهرم دوس بودیم سریع با مکافات ازدواجیدیم

ماهم دوست بودیم ۱سال و نیم ولی خوب کلی طفلک بردن و اوردن ۶ماه خاستگاری طول کشید تا نامزد کردیم ی ۶ماهم نامزد بودیم تا عقد کردیم سال دیگه هم عروسیمونه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ماهم دوست بودیم ۱سال و نیم ولی خوب کلی طفلک بردن و اوردن ۶ماه خاستگاری طول کشید تا نامزد کردیم ی ۶ما ...

عزیزم به سلامتی

اما‌ما دوسال دیگ شاید عروسیمونه😅

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
وابستگی خانواده

وای منم تکم‌حس میکنم یکم‌برام‌سخته

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
اخ اخ پسسسس خیلی اذیت میشی ایشاا..‌‌ ک زودبگذره و راحت

انشالله واقعا در عذابم الان جمعه میخام برم غصمه😔

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2740
اره خیلی سخته من ک ی روز میرم سخته تو ک ی هفته میری خیلی سخت تره

واقعا عذابه  میخاستم این هفته رفتم بگم من دیگ نمیام بمونم از طرفی جیگرم برا شوهرم کبابه😭😭😭

من شوهرم  دیگه خودش میگه کمترربیا اذیت نشیددد😫😫

من شوهرم پیشش که هستم خیلی سرحاله دلم نمیاد نرم

از طرفی خوانوادم انگار من نیسم نباید زندگی کنم