2410
2553
عنوان

تک فرزند هست اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 57 پست
بسلامتی ایشالا ن من با شوهرم دوس بودیم سریع با مکافات ازدواجیدیم

ماهم دوست بودیم ۱سال و نیم ولی خوب کلی طفلک بردن و اوردن ۶ماه خاستگاری طول کشید تا نامزد کردیم ی ۶ماهم نامزد بودیم تا عقد کردیم سال دیگه هم عروسیمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماهم دوست بودیم ۱سال و نیم ولی خوب کلی طفلک بردن و اوردن ۶ماه خاستگاری طول کشید تا نامزد کردیم ی ۶ما ...

عزیزم به سلامتی

اما‌ما دوسال دیگ شاید عروسیمونه😅

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
وابستگی خانواده

وای منم تکم‌حس میکنم یکم‌برام‌سخته

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
اخ اخ پسسسس خیلی اذیت میشی ایشاا..‌‌ ک زودبگذره و راحت

انشالله واقعا در عذابم الان جمعه میخام برم غصمه😔

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2714
اره خیلی سخته من ک ی روز میرم سخته تو ک ی هفته میری خیلی سخت تره

واقعا عذابه  میخاستم این هفته رفتم بگم من دیگ نمیام بمونم از طرفی جیگرم برا شوهرم کبابه😭😭😭

من شوهرم  دیگه خودش میگه کمترربیا اذیت نشیددد😫😫

من شوهرم پیشش که هستم خیلی سرحاله دلم نمیاد نرم

از طرفی خوانوادم انگار من نیسم نباید زندگی کنم