2410
2553
عنوان

تک فرزند هست اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 57 پست
خانومای تک فرزند از خوبی هاش بگید من فقط میخوام همین یه بچه رو داشته باشم

خوبی میشه کل توجه پدرمادرت واسه توئه هرچی که بخوای دراختیارته بدیم حسرت داشتن خواهر برادر حس مسئولیت زیادی که نسبت به پدرمادرت رو دوشته که بعضی جاها میشه عذاب وجدان ی هم خون نداری که باهاش دردو دل کنی مادرپدرت جز تو کسی رو ندارن و همه امیدشون به توئه و همیشه باید حواست باشه که هیچ رقمه کم نزاری از نظر احساسی بهشون 

محکم بشین دلم این دور اخره
منم هفته پیش جنگ جهانی داشتیم اخرش مامان و بابام جفتشون ب گریه افتادن حالا من کمتر میرم خونه ملدر شو ...

من  عقدم شوهرمم راهش دوره یه هفته اینجام یه هفته پیش شوهرم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اوه مامان من با اون ۱روزم کنار نمیاد فردا از صب قراره برم ولی☹☹☹😫😫هم خوشحالم هم ناراحت

من سری قبل مامان و بابام نزدیک بود از هم جدا شن من نبودم در این وضع فیجعه من که اومدم دوست شدن

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
من سری قبل مامان و بابام نزدیک بود از هم جدا شن من نبودم در این وضع فیجعه من که اومدم دوست شدن

خخخخ دقیقا مث مامان بابای من انگار من ک نیستم ایناهم زندگی نمیکنن خیلی بده اینجورییییی

خخخخ دقیقا مث مامان بابای من انگار من ک نیستم ایناهم زندگی نمیکنن خیلی بده اینجورییییی

وای دقیقا انگار حرفای منو میزنی میشه درخواست دوستی بدم بهت 😭

2714
اره عزیزممم بده

چقد شبیه منی😅

چندسالته شماااا چند وقت نامزدی

من ۲۰ سالمه

۸ ماهه عقدم

خخخ باید کمپین مشکلات تک فرزندان عقد کرده بزنیم

اره ولی فکر‌نکنم مشکلاتت کسی درحد منو و تو فاجعه باشه

من ۲۵سالمه به زور ازدواج کردم بابام شوهرم نمیداد😆😆هروقت خاستگار میخاست بیاد میگفت من کار دارم ۲۵به ...

بسلامتی ایشالا

ن من با شوهرم دوس بودیم سریع با مکافات ازدواجیدیم

2706