2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسهال دل درد همه جییی ولی ما خودمون هیچیمون نمیشه تازه ی اخیش جیگرمون حال اومد هم اخرش میگیم

دمتون گرم بابا، خودتون آداپته شدین 😁😁 خدایی ببین چقد امشب ریپلایت کردم 🥰

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
آرررررره😘

🐰فداااات ماهم از تو خوشمون میاد   

مال کدوم شهری؟

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
2738
رشته خشکار

رشت

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
وای فقط خود کرمانی ها دوسش دارن خدایی.کلمپه رو خیلی ها دیدم از شهرای دیگه دوست دارن ولی فالوده رو ند ...

خب سلیقه ایه 

من دوست دارم اما نشاسته زیاد حالمو بد میکنه کم میخورم

کلمپه هم که واقعا خوشمزس من زیاد اهل شیرینی نیستم اما از کلمپه نمیگذرم😅

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706