2733
2734
عنوان

دعوا کردیم احترامی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 218 پست
ممنون که به تاپیک اومدی نظرت رو گفتی ولی نیومدم بی احترامی ببینما اومدم درد و دل و همه چیم گفتم حت ...

بی احترامی نیست عزیزم دارم از دستت حرص میخورم ک چرا میری خونوادت واسه زندگیت سم هستن امدو رفت حتی کم باهاشون مشغله ذهنیتو ده برابر میکنن همین الانشم معطل ی اشارن ک بهت بپرن چیزی بگن بهونه جدید بیارن

🖤
تا این حد ؟وقتی دعوا کردین ک تموم شده پولتونم نداده بعدش چرا بی ابرویی ؟

بابای من بخاطر منفعتش حاضر شد بگه قضیه پول گرفتن دروغه و اون مبلغ نیست و براش مهم نبود شک تو زندگی دخترش و دامادش بیفته. 

ممکنه بکشونه به خانواده همسرم زنگ بزنه پدرشوهرم داستان درست کنه. زشته اونا بفهمن.یا بیاد جلو در.  قابل پیش بینی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی احترامی میکنی زشت نیست به نظرت؟؟  همسرم ازم خواست زنگ بزنم مشاور هر چی گفت گوش کنم. مشاور ه ...

بی احترامی کردم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2728
اسی مثل شوهرت کم پیدا میشه معلومه شوهرت منطق حالیشه یه چیزی رو خواهرانه بهت میگم هیچوقت با شوهرت دعو ...

کاملا موافقم

قید خانوادمو زدم

شاید سوری باهاشون حرف بزنم تا فامیل بویی نبره از قضیه

وگرنه برای من تموم شدن دیگه

وقتی پولو نخاین بازم همینکارارو میکنه؟

شوهرم گفت بگو پول رو بخشیدم فقط بذارین زندگیمون رو کنیم. من یبارم نگفتم پولو پس بدین خودتون دنبال دعوایین. دیدم واکنشی نشون ندادن

شوهرم گفت بگو پول رو بخشیدم فقط بذارین زندگیمون رو کنیم. من یبارم نگفتم پولو پس بدین خودتون دنبال دع ...

نمیدونم ولی عقل میگه پولو ببخشین رابطتون رو قط کنید زندگیت اروم تره همچین پدری نوبره از داداشت انتظاری نمیره واقعا ولی پدرت چرا 

🖤
2740
کاملا موافقم قید خانوادمو زدم شاید سوری باهاشون حرف بزنم تا فامیل بویی نبره از قضیه وگرنه برای من ...

خوشبخت بشی نه قیدشونو نزن حدو مرز تعیین کن رابطتو کمتر کن به داداش و باباتم رو نده شوهرتم اصلا نبر خونشون بهشونم خوبی نکن همین بابات پول خواست دلتون نسوزه بدید بهش 

واقعا منم هنگ کردم بعد میگ پشت شوهرمم😐😐😐😐😐😐 اگ همسرش بود ک خودش اجازه نمیداد بره دیدن مادرش ...

خانوادم آ نرمالن قبول دارم چون مشاور هم گفت

ولی بابت رفتاری که خودم و شوهرمو و مشاور تصمیم گرفتیم میگی آنرمالم درست نیست.

اومدم اینجا درد و دل کنم ببینم از نظر بقیه طبیعیه این کارا

۳ روزه دانشگاه نرفتم.باورم نمیشه خانوادم اینکارو کردن قبولم ندارن اشتباه کردن پشت سر مادر شوهرم بد ...

عیبی نداره .فقط حواست باشه هیچوقت این اتفاقات وحتی حرفای خانوادتو جلوی خانواده شوهرت نگی...هیچوقت بدخانوادتو جلوی اونانگوچون آینده روکسی ندیده.هرانسانی ممکنه واکنشش متفاوت باشه وغیرقابل باور..........

خوشبخت بشی نه قیدشونو نزن حدو مرز تعیین کن رابطتو کمتر کن به داداش و باباتم رو نده شوهرتم اصلا نبر خ ...

من دیگه غلط کنم خوبی کنم بهشون. به منم رحم نکردن

عیبی نداره .فقط حواست باشه هیچوقت این اتفاقات وحتی حرفای خانوادتو جلوی خانواده شوهرت نگی...هیچوقت بد ...

کاملا درسته. اصلا نذاشتم خانواده شوهرم بویی ببرن

خانوادم آ نرمالن قبول دارم چون مشاور هم گفت ولی بابت رفتاری که خودم و شوهرمو و مشاور تصمیم گرفتیم م ...

نه طبیعی نیست. شوهرتو بچسب. اسمس بازی رو هم رها کن. 

باباتم هر چی گفت بیخیال شو و به شوهرت نگو. نذار بیشتر از این پای شوهرت بیاد وسط و درگیر بشه.