2737
2739
عنوان

علت کم شدن وزن جنین

8309 بازدید | 32 پست

دوستان سلام.من تو هفته ۲۶ رفتم سونا وزن چنینم ۹۵۰گرم بود دکتر گفت متوسطه بدنیست خوبه.

بعد هفته۳۰ رفتم کنترل پیش دکتر با روش قدیمی لمس کردن شکم گفت ارتفاع رحم کمتر شده وبااین حساب وزن بچه کم شده مثلا جنین ۲۴ هفته رو نشون میده یعنی ۶ هفته عقب هست وزنش.

گفت باید فقط استراحت کنی و هیچ آزمایش وسونویی ننوشت برام.

الان خیلی نگرانم چرا وزنش کم شده آیا با لمس کردن درست متوجه شده یا نه

من الان چه خاکی تو سرم بریزم الان تو نت خوندم دیدم نوشته جنین وزن کم کنه باید ختم حاملگی بدن وهرهفته سونا بشی ولی دکتر من گفته سونا لازم نیست برات سه روز مونده به زایمان بیا برو سونو کافیه.

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیش دکتر عمومی بگو برات سونو بنویسه انجام بده خیالت راحت بشه ولی تا حالا نشنیدم وزن جنینو با لمس کردن تشخیص بدن

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728
ادم تحت نظر دکتره دیگه نباید نگران باشه

اون به من نگفته علت کم شدن وزن جنین یعنی جنین مشکل داره.

خودشم هیچ آزمایشی هیچ سونویی نگفته که ببینه جنین واقعا چشه

استرس به خودت راه نده دقیقا تو بارداری منم تقریبا هم روال هفته های شما بود هفته ی 32 رفتم گفت جنین در حد 28 هفته رشد کرده مثل شما فقط با دست لمس کرد تقریبا اواخر بارداریم بود یعنی همونجا استرس رو به من دادن تا اینکه سونو انجام دادم وقتی بچه به دنیا اومد ماشالا وزنش خوب بود کاش انقدر الکی غصه نمیخوردم

من تا بحال نشنیده بودم اولا بگن جنین وزن کم کنه اونم از روی روشه قابله های ۵۰ سال پیش و بگن سونو لازم نیست ، دوما جنین وزن از دست نمیده ممکنه رشدش متوقف بشه یعنی وزن اضافه نکنه که اونم باز تو سونوی کالرداپر مشخص میشه که بند نافو بررسی می کنه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
برو پیش دکتر عمومی بگو برات سونو بنویسه انجام بده خیالت راحت بشه ولی تا حالا نشنیدم وزن جنینو با لمس ...

دکترای قدیم بااین روس نفهمیدن ولی این جوان هست وبا این روش هر جلسه میگه

2740

روش جدیده ؟! وزن بچه رو با لمس کردن اصلا نمیشه فهمید . نگران نباش برو سونو انجام بده ایشالله میبینی که جنین سالمه و تپل 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
من تا بحال نشنیده بودم اولا بگن جنین وزن کم کنه اونم از روی روشه قابله های ۵۰ سال پیش و بگن سونو لاز ...

منم همینو میگم دیگه ولی اون هیچ سونویی برام ننوشت.

الان از نگرانی دارم سکته میزنم.الان فهمیدم کاهش وزن جنین یعنی محدودیت رشد و مشکل درجفت

دکترای قدیم بااین روس نفهمیدن ولی این جوان هست وبا این روش هر جلسه میگه

نمیدونم ولی حس میکنم چرت و پرت میگه.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بعد ارتفاع رحمتو چجوری اندازه گرفت؟

2706