2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای ازدواج باشه نه 

حتی با جادوی سیاه هم نمیشه ( بره پیش جادوگر حرفه ای ،،، یا بره پیش دعانویس قرآنی حرفه ای ) 

طرف باید در قسمت و طالع شخص باشه : 

( ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر نداره ( اتفاقا به باطن و اخلاق اینام ربطی نداره ازدواج طالع و قسمته و به حروف ابجد ربط داره ) 

ملاک اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان هست اما اسم شناسنامه ای تفاسیری داره یعنی این عکس 

البته این اسکرین که گذاشتم برای برنامه ی " نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام " هست که از بازار نصب کردم که به نام پدر هم نیاز برای به دست آوردنِ پاقدمِ نام ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم ) برای بقیه ی محاسبات نام شخص و مادرش نیازه مثل همین نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام " مثلا اشرافی ، عالی ، مثلا عرفانی ، متضرر ،‌،،، یا محاسبه ی قسمت در ازدواج

2740
بله 😊 من همسرم رو همراه با تمام ویژگی های خوب و بدش و شغلش و هرچی که بوده و هست جذب کردم  همش ...

عشقتون ابدی و پایدار احتمال زیاد شما در طالع و قسمت هم بودین .

اسی کسی رو میخواد که هم اکنون میبینتش شاید قسمت هم باشه شاید نباشن

واسه من رفت زن گرفت عروسی کرد

چون در قسمت و طالع هم نبودین 

اگه مجردین : چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

من در کاربر آلتادین تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

2706