2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

برای ازدواج باشه نه 

حتی با جادوی سیاه هم نمیشه ( بره پیش جادوگر حرفه ای ،،، یا بره پیش دعانویس قرآنی حرفه ای ) 

طرف باید در قسمت و طالع شخص باشه : 

( ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر نداره ( اتفاقا به باطن و اخلاق اینام ربطی نداره ازدواج طالع و قسمته و به حروف ابجد ربط داره ) 

ملاک اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان هست اما اسم شناسنامه ای تفاسیری داره یعنی این عکس 

البته این اسکرین که گذاشتم برای برنامه ی " نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام " هست که از بازار نصب کردم که به نام پدر هم نیاز برای به دست آوردنِ پاقدمِ نام ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم ) برای بقیه ی محاسبات نام شخص و مادرش نیازه مثل همین نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام " مثلا اشرافی ، عالی ، مثلا عرفانی ، متضرر ،‌،،، یا محاسبه ی قسمت در ازدواج

بله 😊 من همسرم رو همراه با تمام ویژگی های خوب و بدش و شغلش و هرچی که بوده و هست جذب کردم  همش ...

عشقتون ابدی و پایدار احتمال زیاد شما در طالع و قسمت هم بودین .

اسی کسی رو میخواد که هم اکنون میبینتش شاید قسمت هم باشه شاید نباشن

واسه من رفت زن گرفت عروسی کرد

چون در قسمت و طالع هم نبودین 

اگه مجردین : چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

من در کاربر آلتادین تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه