2737
2739
عنوان

علت کم شدن وزن جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 8461 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینو میگم دیگه ولی اون هیچ سونویی برام ننوشت. الان از نگرانی دارم سکته میزنم.الان فهمیدم کاهش ...

خیالت راحت باشه جنین وزن از دست نمیده ممکنه استوپ کنه اونم با ازمایش و سونوی کالرداپر مشخص میشه نه با معاینه ی شکمی ، صبح خودت برو یه سونوی معمولی بگو می خوام وزنه بچمو بدونم 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
استرس به خودت راه نده دقیقا تو بارداری منم تقریبا هم روال هفته های شما بود هفته ی 32 رفتم گفت جنین د ...

توسونویی که انجام دادین گفت وزنش اندازه ۲۸ هست و حرف و کارتون درست بود یا سونو،بیشترگفت؟

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
2731
بالمس کردن گفت چهارانگشت پایین تراومده

خل و چله ها 😐😐😐😐

اگه شرایطش هست عوضش کن ، عینه قابله ها می مونه، اینا همه روشای غیر علمیه ، الان هیچ دکتری که سرش به تنش بیارزه نمی گه اندازه شکم مهمه!!! فقط سونو ملاکه وسلام 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
بالمس کردن گفت چهارانگشت پایین تراومده

والا اینایی که میگی خیلی تعجب اوره مث اینه که بگه طول سرویکستو با لمس کردن بهت میگم.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
با دست وزنو چجوری میفهمه؟ خودت پاشو برو سونوگرافی خیالت راحت شه

بادست لمس کنن ارتفاع رحم رو میفهمن،و اگه ارتفاع کم باشه یعنی بچه وزنش کم شده

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
2740
اون به من نگفته علت کم شدن وزن جنین یعنی جنین مشکل داره. خودشم هیچ آزمایشی هیچ سونویی نگفته که ببین ...

برو با یه دکتر دیگه هم مشورت کن خیلی چیزاییم که نت مینویسه نمیگم دروغه اما انطباقش با وضعییت فعلی بیمار کاره دکتره و من و شما نمیتونیم تشخیص بدیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اون دکتره،من چه بدونم

همون منم منظورم اینه که دکترت چرت گفته بچه ات هیچیش نیست

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2706