2737
2739
عنوان

نامزدم خیلی کم برام وقت میذاره

468 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها چطورین؟ من تازه عضو نینی سایت شدم 

من یه سال بیشتره با یه پسری دوستم من ۲۶ ام اون ۳۰ 

خیلی مشغله داره همش یا سر کاره یا جلسه یا ماموریت یه وقت خالیم پیدا میکنه با دوستاشه استخر و ناهار و گردش و اینا 

برا من خیلی کم وقت میذاره با اینکه خیلی همو دوست داریم ولی میگه دیگه شرایط اینجوریه 

همش باید درکش کنم ولی دیگه خسته شدم 

میگم ازدواج کنیم ولی میگه میکنیم ولی شرایط فعلا جور نیست همش یه ماه یه ماه میندازه اونور 

اخه ادم عاشق دوست داره وقتشو با عشقش بگذرونه نه دیگه با دوستاش تازه ناراحتم میشم میگه تو با خوشحالیه من ناراحتی منم گفتم دیگه اصلا نه زنگ میزنم نه چیزی دلتنگی یه طرفه به درد سطل اشغال میخوره 

خواستگارم زیاد داشتم ولی به خاطر این همش رد میکنم نمیدونم چیکار کنم احساس میکنم باید تا اخر عمرم درکش کنم یه موقع خاطرش ازرده نشه 

از این تیپ ادماست که خیلی حساسه و سر یه مساله کوچیک با هر ادمی عصبی میشه و یه هفته غر میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

کات کن تا بیشتر ضربه روحی نخوردی .. تو این یه مورد احساساتو بزهر کنار منطقی تصمیم بگیر جانم 

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو

کات کن . اولویتش تو نیستی وگرنه برات بهانه نمیاورد. دوستم دوست پسرش کارسختی داشت صبح تاشب سرکاربود به هیجکدوم از دوستاش نمیرسید وسط روز بالباس کار میومد دوستمو میدید میرفت فقط بخاطر اینکه دوستش داشت.حالا دوست شما با پسرامیره عشق و حال!!!! برای شماوقت نداره؟ اینو توهین نمیدونی؟ حتماباید بری سر زندگی بدبخت بشی که بهت بربخوره طلاق بگیری؟

کات کن . اولویتش تو نیستی وگرنه برات بهانه نمیاورد. دوستم دوست پسرش کارسختی داشت صبح تاشب سرکاربود ب ...

اره واقعا منم اینو خیلی بین دوستام دیدن اون مردایی که واقعا خواهان ازدواجن اینطورین مال من فکر کنم تو دنیای مجردیش مونده 

2706