2733
2734

بچه ها من تا الان چندین تا بیبی زدم روژانو ک همش جز یکی هاله داشت س تا هم قشنگ‌صورتی بودن هاله ها همون اولم قابل رویت بودن ولی با گذشت چندین دقیقه رنگشون صورتی مشخص شد، ‌و معلوم بود هاله از اول

امروز صبم دو تا روژان زدم ک یکی منفی شد یکی هاله ی صورتی انداخت عکسشو میزارم. 

یکی رز گزاشتم و وندفو منفی شد. گیج شدم نمیدونم ب کدوما اعتماد کنم س تا بیبی روژان ک توی س روز گذشته مثبت شده یا رزو وندفو

آزمایشم شک دارم برم ک منفی بشه

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

انشالله که هستی عزیزم

خوب بی بی چک زیاد دقیق نیست دیگه، تا فردا بمون اگه تشدی برو آزمایش بده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله که هستی عزیزم خوب بی بی چک زیاد دقیق نیست دیگه، تا فردا بمون اگه تشدی برو آزمایش بده

ممنونم عزیزم. دقیق نبودنش از بابت مثبت شدن یا منفی شدن بیبیامو میگی عزیز؟

2740
چند روز از موعدت گذشته؟ این‌مثبتها بلافاصله خط انداختن؟

اره همون لحظه دیدم ک هاله داشت کم کم زمان ک گذشت رنگش بیشتر میشد

من یک مهر پریود قبلیمه، ولی نشدم دقیقا زمانی ک باید مری میشد علائم‌تخمک گذاریمو داشتم درد تخمدانو کمر دردو ترشح سفیده تخم مرغی، قبلا هم یباز اسنجور شده ک دقیقا ۱۴ روز بعد اینکه باسد پری مشدم شدم  اونجا بود فهمیدم روز پری تخمک کذاریم بوده چون اون موقع هم همین علایم تخمکو داشتم با احتساب اون الان ۸ روز گذشته از زمانی ک باید پری میشدم

عزیزم عجله نکن هنوز جا داری

اگه برای پرنگ شدن بیبی میگی نمیدونم والا، اما برای بچه دار شدن نه عزیزم ۳۱ سالمه و هم خودم هم شوهرم مشکل داریم

مدیکور از همه بهتره اگه مثبت باشه قشنگ نشون میده

مدیکور ندارن اینجا، متاسفانه چیزی ک همه جا دارن تو شهر من ندارن

عزیزم هرچقد بی بی چک بزنی آخرش باید بری آزمایش پس برو آز بده‌دل خودتو‌راحت کن 

اره دقیقا حتی دکترم‌برم ک دارو بده پری بشم باز میگه اول ازمایش ولی میترسم تو ذوقم بخوره، از طرفس دلو دماغشو ندارم، چندین بار تاحالا با امید رفتم ازمایشو بی امید برگشتم

2706