2733
2739
عنوان

دكترامون فقط پول ميخوان همه چى دروغه چون

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 79 پست
درکت میکنم من فتقم رو پای راستم بود دیسکم پای چپ بعضی روزا واقعا فلج بودم 😁

خداب دادمون برسه بعضی وقتااینقدلم برای بچه هامیسوزه نمیتونم بغلشون کنم وبازی کنم

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍

خالم هم زانو درد داره مامانمو خالم یه دارویی گرفتن ینی براشون درس کردن الان میزنه به کمر میگه دردش خیلی بهتر شده

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عمل کردن بیفایدست... دختر داییمو عمل کردن الان دو ساله خوب نشده. شب و روز چنگ میزد به زمین و گریه میکرد. از آلمان براش دارو میفرستادن حداقل درد نکشه. آخرش بردنش آلمان... پزشکای آلمانی گفته بودن جراحیش اشتباه بوده و استخوناش تحت فشارن

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2731
ميگن سرطان درمانش اومده ولى دروغه ميگن ام اس درمانش اومده ولى دروغه همششش دروغه

برو طب سوزنی برا کمردرد 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خداب دادمون برسه بعضی وقتااینقدلم برای بچه هامیسوزه نمیتونم بغلشون کنم وبازی کنم

والا من که در حال مرگ باشم بهشون میرسم ولی دلم میسوزه که پسرم وقتی پیر بشم با این حجم از مریضیام حتما اذیت میشه همیشه میگم منو ببره سالمندان

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

کی گفته که سرطان درمانش اومده کدوم دکتری گفته؟؟این خبرهایی که اخبار سراسری اعلام میکنن فللن دارو رو ساختیم اصلا باور نکنید. هنوز خیلی مریضی ها درمان قطعی نداره. کمردردم که مشخصه دیگه مهره ای که اسیب دیده با کدوم قرصی میخواد خوب بشه سعی میکنن که بدتر نشه و مسکن میدن. عمل هم نکن بدتر میشه فقط استراحت کن با استراحت بهتر میشی

والا من که در حال مرگ باشم بهشون میرسم ولی دلم میسوزه که پسرم وقتی پیر بشم با این حجم از مریضیام حتم ...

منم بهشون می‌رسم ولی من دخترم خیل بازی های هیجانی دوستدداره ک. من نمیتونم زیاد 

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
2706