2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای زهرا جون که تغذیه اش رو پرسیده بود : فرنی و حریره بادام یک روز در میان صبح ها سرلاک گندم یا برنج زرده تخم مرغ پوره هویج و سیب زمینی سوپ که 3 وعده میدم و شامل گوشت گوساله گوسفند و مرغ سیب زمینی هویج کدو جعفری گشنیز برنج که همه رو با هم نمیدم سعی میکنم متنوع درست کنم حبوبات مثل عدس و ماش تازه شروع کردم سیب و موز هم میدم
صبح خیلی دوست دارم بخاطر بوسه همسرم صدای مادرم و خنده دخترم خدایا شکرت
مرسی نازلی جونم زرده رو هر روز می دی؟ من صبحانه یه روز حریره یه روز زرده تخم مرغ نهار سوپ شام هم از همون سوپ یعنی روزی یه بار درست می کنم بعد از ظهر هم سیب رنده شده یا ماست سرلاک هم تا حالا براش نخریدم
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
بله زرده رو هر روز میدم ماست هم بعد از اینکه سوپش خورد بهش میدم سرلاک هم زمانی جایی باشم یا آدر برنج و بادام نباشه میدم
صبح خیلی دوست دارم بخاطر بوسه همسرم صدای مادرم و خنده دخترم خدایا شکرت
2740
نازلی جون من شنیدم روزی یه نصفه زرده یا یه روز در میون یه زرده کامل. من زرده رو با کره و آب جوش و یه بیسکویت ماده مخلوط می کنم می دم می خوره. اما الان 5-6 روزه چیزی نمی خوره حالش بده
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
دختره من 7 ماهگی 8 کیلو من صبح ها حریره بادوم میدم یه روز با ارد برنج یه روز با نشاسته میان وعده صبح بهش موز میدم ناهار سوپ میدم سوپ هاشو خیلی متنوع درست میکنم میان وعده عصر یه روز زرده تخم مرغ با ماست میدم یه روز سرلاک میدم سرلاک گندم و موز و گاهی هم سرلاک گندم و میوه شام هم دوباره سوپ بعضی وقت ها هم بیسکوییت مادر رو با یک خرما و شیر خشک قاطی میکنم میدم میخوره هر روز هم نصف سیب رنده شده بهش میدم شیر خودمم میخوره و همچنین شیر خشک روزی سه تا شیشه اینا جزئ برنامه غذاییش نیست باید بخوره ولی با این حال که اشتهاش خیلی زیاده خیلی هم تپلی نیست دکتر میگه ژنتیکشه مثل باباشه
Lilypie Pregnancy tickers
پسر من ۹۵۰۰ توی ۸ ماه و نیم بود صبح یه روز در میون تخم مرغ و حریریه بادوم آماده می دیم چون بیشتر دوست داره و یکم هم نون که توی چایی نرم شده باشه با خامه و کره می دم بهش ظهرم بهش سوپ ولی تازگیها یه وعده آبگوشت البته حبوباتشو بهش ندادم و یه وعده هم مرغ با برنج نرم شده بهش دادم و ماکرونیه نرم شده هم بهش دادم دکترش گفته بهش غذاهای اینطوری رو بده تا از غذا نیوفته شبم همون غذای ظهر عصرم سرلاک و یا بیسکویت مادر به همراه خرما و موز و اب سیب که با هم مخلوط شده گاهی که شام زود می خوره میان وعده شبم بهش می دم
2706