2737
2734
عنوان

طرح ملی مسکن🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 17654 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم منم نا امید نا امیدم،کشور به این ثروتمندی اونوقت ما باید نگران یه سرپناه کوچیک واسه خودمو ...

کشورای دیگه وقتی میخوان بگن پول خوشبختی نمیاره ایران رو مثال میزنن میگن مردم ایران با این ثروت کشورشون بدبختن

2742
کشورای دیگه وقتی میخوان بگن پول خوشبختی نمیاره ایران رو مثال میزنن میگن مردم ایران با این ثروت کشورش ...

هم خندم گرفت همم تاسف خوردم واسه مسئولین کشور

ایلیا و آریا همه ی زندگیه منن💜💜💜

[QUOTE=111716097]آه از نهاد آدم بلند میشه هی بیخیال آبجی دنیا به هیچکس وفا نکرده هیچکس عمر ابدی نداره غصه نخور ما کو ...[/امیدم فقط بخداست خودش به هممون کمک کنه  

ایلیا و آریا همه ی زندگیه منن💜💜💜
2740
خب خونه هم که نداشته باشیم باید اجاره بدیم به صاحبخونه دیگه صاحبخونه هام که خیلیا به اجاره کم قانع ...

آره عزیزم درست میگی ولی این خونه ایم که تحویلمون میدن بالای صدمیلیون بایدخرجش کنی تاخونه بشه مسکن مهرودادن به یکی ازفامیلای مافقط یه چهاردیواری بودهیچی نداشت فامیل ماپارسال که هنوزهم هیچ چیزی زیادگرون نشده بوهفتادمیلیون خرجش کردتاتونست بره توش زندگی کنه چه برسه به الان که خرجهاچندبرابرشده ...

میشه بگید چطوری من میخام بگیرم راهشو بلد نیستم اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون میشم

شورا یه سری زمین رو به صورت دولتی با قیمت یک سوم واگذار میکرد که شرایط داشت ...متاهل بودن بچه داشتن سربازی رفته باشه روستا زاده باشه ...بعد قرعه کشی کردن و زمین ها رو واگذار کردن که اول تو قسمت روستایی بود بعد اون قسمت الان شهری شده و قیمتا رفته بالا ....ما دوتا زمین گرفتیم یکیشو سال ۸۵ به قیمت دولتی ۷ میلیون  که از اول تو قسمت شهری بود و به اسم کس  دیگه گرفتیم و یکی سال ۹۷ به قیمت دولتی ۳۰ میلیون به اسم شوهرم ......

2706