2737
2734
عنوان

طرح ملی مسکن🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 17654 بازدید | 62 پست
بالاخره خوبه یا نه ادم اقدام کنه یا نه

اگ میتونی ماهی یک میلیون وخورده ای وام بدی یا علی ثبتنام کن

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما ماهی یک میلیون اجاره میدیم،اگه واقعا بموقع تحویل بدن،بنظرم میشه بجای اجاره قسط وام رو داد

مشکل همون به موقع تحویل دادنسه

برادر شوهر من سه سال پیش طرح بنیاد مسکن رو ثبت نام کرد دقیقا مثل همین بود شرایطش کلی خب اونموقع پول کمتری میخواست هنوز خونه هاشون تحویل ندادن

مشکل همون به موقع تحویل دادنسه برادر شوهر من سه سال پیش طرح بنیاد مسکن رو ثبت نام کرد دقیقا مثل همی ...

اینم درسته،ادم میترسه از همین یه ذره پس اندازشم بیفته همه رو بدیم واسه ثبت نام 

ایلیا و آریا همه ی زندگیه منن💜💜💜

والابنظرمن این طرح چیزجالبی نیستش یه پولایی این میون خورده میشه ...دوسال دیگه رییس جمهوردورش تموم میشه  بازم یه طرح ویه برنامه ی دیگه پیاده میکنن  آخه ۱۸درصدسودکم نیستش مردم ازکجابیارن 

اینجوری فقط یه پولی به جیب میزنن همین تاعمرداریم بایدقسط خونه بدیم 

اینم درسته،ادم میترسه از همین یه ذره پس اندازشم بیفته همه رو بدیم واسه ثبت نام 

والا من الان دارم فک میکنم پس اندازمون رو بدیم سال بعد که پول پیش خونه بالا میره چکار کنیم چون گفتن باید توی سه مرحله هم ۱۰۰ملیون بعشوم بدیم خب از کجا بیاااادددد

2738
والابنظرمن این طرح چیزجالبی نیستش یه پولایی این میون خورده میشه ...دوسال دیگه رییس جمهوردورش تموم می ...

خب خونه هم که نداشته باشیم

باید اجاره بدیم به صاحبخونه

دیگه صاحبخونه هام که خیلیا به اجاره کم قانع نیستن خونه براشون شده ی منبع درامد

والا من الان دارم فک میکنم پس اندازمون رو بدیم سال بعد که پول پیش خونه بالا میره چکار کنیم چون گفتن ...

درسته منم نگرانم واسه پول پیش به دردسر میفتیم خدا خودش کمکمون کنه،اینام هیچوقت بفکر مردم نیستن فقط میخوان جیب خودشونو پر کنن

خب خونه هم که نداشته باشیم باید اجاره بدیم به صاحبخونه دیگه صاحبخونه هام که خیلیا به اجاره کم قانع ...

خیلی از اینا که بیشتر دارن بدترن

حرص میزنن

سر اجاره

از جای اینکه مراعات مستاجرو بکنن

بدتر میخوان گرونیا جامعه رو سر مستاجرا تلافی کنن

درسته منم نگرانم واسه پول پیش به دردسر میفتیم خدا خودش کمکمون کنه،اینام هیچوقت بفکر مردم نیستن فقط م ...

باور کن انقد حالم بد شده سر این موضوع حال یه آدمی رو دارم که اطرافش فقط سیاهی میبینه

باور کن انقد حالم بد شده سر این موضوع حال یه آدمی رو دارم که اطرافش فقط سیاهی میبینه

درکت میکنم منم نا امید نا امیدم،کشور به این ثروتمندی اونوقت ما باید نگران یه سرپناه کوچیک واسه خودمون باشیم

2706