1600
1605

من همین الان تو اعلان گوشیم خوندم که نوشته با 30 میلیون صاحب خانه شوید و اینا خاستی خبرشو میفرستم برات 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546

والا اومدن یه کاری کنن که چهار تا بدبخت خونه دار کنن ولی هر طور حساب میکنیم آدم بدبخت اگه پول داشت ۷۰ملیون اول بده بعدشم ماهی یک و نیم قسط بده تا خونشم آماده شه اجاره هم بده خب دیگه بدبخت نبود نمیدونم چه فکری کردن واقعا

آغاز ثبت نام مسکن دولتی از فردا / جزئیات طرح مسکن ملی / با 30 میلیون صاحب خانه شوید!

‏از کاوش در Google https://tejaratnews.com/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%84%DB%8C

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  
من همین الان تو اعلان گوشیم خوندم که نوشته با 30 میلیون صاحب خانه شوید و اینا خاستی خبرشو میفرستم بر ...

خوندم ولی قسمت وامش برام سواله اخه ما ک خونه ب ناممون نیست.بعد شوهرم هم آژانسیه خونه پدرشوهرمیم ی میلیون وخورده ای ازکجا بیاریم برا قسطش

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...
والا اومدن یه کاری کنن که چهار تا بدبخت خونه دار کنن ولی هر طور حساب میکنیم آدم بدبخت اگه پول داشت ۷ ...

نه اولش ۷۰ میلیون نمیدن

گویا ۳۰ میلیون اول میدن

وامش ۷۰ یا ۷۵ میلیونه با ۱۸ درصد سود

حداقل هم ماهی یکوپونصد باید قسط بتونن بدن

1432

عاغااا همون مسکن مهره😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1563

حس میکنم یه طرحیه بدون برنامه ریزی و بدون فکر،اونم با سود هجده درصد!!بقول دوستمون ماهی یک و نیم قسط خیلی زیاده،دوازده سالم باید قسط داد،بعدم گفتم رنج قیمتیشون متری دو و نیمه،معلوم نیس چه طرحیه اصلا،احتمالا میخان چندنفر از گوشه کنارش بخور بخور کنن

1578