2733
2734
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست
چه تفاوتی؟؟

اصلا دینمون متفاوت😐البته من ادم مذهبی کلا نیستم و به دین همم کار نداریم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بنظرم ی جشن جمع و جور بگیر بعدشم ی ماه عسل توپ😃😃

بهشون گفنم آسمان نیستم اگه همون روز عروسی من شیفت نباشم بیمارستان 😂😂😂

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دین یا مذهب ؟

دینمون 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اصلا دینمون متفاوت😐البته من ادم مذهبی کلا نیستم و به دین همم کار نداریم 

چه دینی هست شوهرت؟؟

بعد فردا بچه دار شدین چه؟؟دینش منظورمه

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2740
من عروسی نگرفتم اول رفتم خونه خودم ولی خ با حرفاشون اذیتم کردن خیلی مجبورشدم عروسی بگیرم....گرج خ تو ...

حرف مردم برام ذره ای اهمیت نداره ....بی منطق حرف مردم خیلی وقته برام اثبات شده . فقط مامانم مهمه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
اتفاقا ی جا خوندم ک نوشته بودی مادرتون گفته ک با امسرتون ازدواج کنید ک تلخترین حرف بوده😶

اره دقیقا 😐اونم به علت پسر عزیزش بود😶الان خیلی راضی ام اما خوب اون موقع تلخ بود 

اتفاقا ی جا خوندم ک نوشته بودی مادرتون گفته ک با امسرتون ازدواج کنید ک تلخترین حرف بوده😶

چندین بار پستتو خوندم نفهمیدم😶

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2706