2733
2734
ازدواج با این آقا اشتباه محضه معلومه دوستش داری که با وجود خیانتی که ازش دیدی بازم بهش فکر میکنی اما ...

مث قبل دوسش ندارم اتفاقا تنفر داره تو دلم ریشه میزنه فقط نمیدونم چجوری محکم باشم.و باید تلافی کنم تا جبران شه.باید بهش ضربه روحی بزنم تا درکم کنه چی کشیدم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
اخه چون خودمو کشته بودم ک این پسر خوبیه و میگفتن نه حالا روم نمیشه بگم خیانت کرده فقط میگم نمیخوامش ...

یه کلام بگو حق با شماست و من ممنونم که صلاح من رو میخواستید ناراحت که هیچ خوشحال میشن که دخترشون عاقله 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا برای خودت ارزش قائل نمیشی؟؟ اون با دوست دخترش رفته سفر اونوقت توومث خل و چلا هنوز بهش پیام میدی ...

گف با دوستاش میره.اما از رفتاراش فهمیدم ک دختر کنارشه وگرن دلیل نداش ردی بده.منم دیگ ن زنگ زدم ن پیام دادم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

اشتباهتو بپذیر و یه کلام بگو این آقا خیانتکاره و راجع بهش اشتباه میکردی 

مطمئن با‌ش خانوادت مث کوه پشتت وایمیسن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2731
دو هفته قبل هم بحث خیانت شد گف من با دوس دختر قبلیم دوست نیستم فقط برام تولد گرف تو رستوران و فلان ک ...

پیام میدی هنوز بهش😩😩😩 دختر الان تعهد نداری، پسفردا ازدواج کردی هی امارشو ازینور اونور برات میارناااا، نیای بگی چرا ازدواج کردم باهاش

یکم عزت نفس داشته باش

دوس داشتنتم فقط عادته میترسی بذاری کنار

به خودت زمان بده ببین ادمای درس درمون میان دوروبرت که هروقت اسم پسرعمه اومد لعنتش کنی چرا چندسال باهاش موندی از بقبه محروم شدی

اخه چون خودمو کشته بودم ک این پسر خوبیه و میگفتن نه حالا روم نمیشه بگم خیانت کرده فقط میگم نمیخوامش ...

عزیزم این چه حرفیه میخوای به خاطر رودر وایسی با خانواده خودتو بدبخت کنی ..حرف یه عمر زندگی رک وپوست کنده همه چیو بگو و خلاص معذرت میخوام خدا بهت عقل داده که این جور جاها ازش استفاده کنی دیگه

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
هرچی ازش داری بریز دور هرجا رفتی نرو هرجا هست نباش،یه جوری انگار نبوده برو دنبال کسی که بخواد تورو ی ...

مشکل اینه فامیلیم هر مهمونی باشه این انتر کچلم هس

اول اینکه این بی اعتمادی تا اخر گریبانگیر شماست . 

دوم حرمت شکسته شده بینتون دوباره ترمیم نمیشه   

سوم ایشون نمیتونن تکیه گاه محکمی باشن ..

چهارم وابستگی به ادم ها خوب تیست ..هیچ کس موندگار نیست ...

پنجم ایشون بیماری روحی دارن و تکلیفشون با خودشون مشخص نیست پس اینم دلیل محکمی برای جدایی...

و ششم و مهم تر از همه که شعار اصلی زندگی من .  

آدمی که خواست بره کفش هاش رو براش جفت کن و درم پشت سرش ببند ..در عوض پنجره رو باز کن اجازه بده هوای تازه بیاد ...

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2738
مث قبل دوسش ندارم اتفاقا تنفر داره تو دلم ریشه میزنه فقط نمیدونم چجوری محکم باشم.و باید تلافی کنم تا ...

تلافی فقط دیدن چندسال بعد توعه

ببینه هنوز مشغول گندکاریه، نتوتسته یه رابطه درست شکل بده

ولی تو توی زندگیت موفقی (رابطه یا کار یا درس یا هرجی...) 

پیام میدی هنوز بهش😩😩😩 دختر الان تعهد نداری، پسفردا ازدواج کردی هی امارشو ازینور اونور برات میارنا ...

برام دعا کن محکم باشم.فردا برمیگرده از مسافرت خبر مرگش

عزیزم این چه حرفیه میخوای به خاطر رودر وایسی با خانواده خودتو بدبخت کنی ..حرف یه عمر زندگی رک وپوست ...

اره باید مطرحش کنم ازش متنفرم😔 دوس دخترش ی بیوه پولداره

ببخشید استارتر ولی اگه عقل دا ی هرچه سریع تر به مادرت یاهرکسی که باهاش راحتی قضیه رو بگو...بگو چیکارمیکنه بگو دیگه دویش نداری.جنگ اول به از صلح آخره اگه ازدواج کنی و بچه دارشی وضعیت سخت تره.الان که هیچ اتفاقی نیفتاده هرچه سریعتر تمومش کن وجاهایی که هست نرو تا یادش نیفتی

2706