2733
2739
اخه چون خودمو کشته بودم ک این پسر خوبیه و میگفتن نه حالا روم نمیشه بگم خیانت کرده فقط میگم نمیخوامش ...

رودربایستی رو بذار کنار دخترجان حرف یه عمر زندگیه بزن زیر همچی بگو که شما درست میگفتینو من اشتباه کردم..بخدا اگه کوتاه بیایی باید تمام عمر تنها باشی این اقا وله انگار میاد میگه غلط کردم باز تکرار میکنه کارشو فلزش خرابه خودتو بدبخت نکن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
اول اینکه این بی اعتمادی تا اخر گریبانگیر شماست .  دوم حرمت شکسته شده بینتون دوباره ترمیم نمیش ...

احسنت به این طرز فکر 

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستین عکس موهامم بزارم😔 خو معلومه ک هستین چ سوالیه اخه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2731

بذار عزیزم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2740

تا زوده ازش دل بکن.  خدا دوستت داشته که الان فهمیدی خیانت میکنه. به هیچ وجه باهاش عقد نکن زندگیتو به خاطر همچین ادمی که لیاقت نداره تباه نکن عزیزم. ... امیدوارم خدا کمکت کنه بتونی فراموشش کنی

احسنت به این طرز فکر 

مرسی عزیزم ..پشت این طرز فکر سال ها سختی و اندوه و بیماری روحی بوده اما خدا رو شکر الان عالی ام ...سخت متوجه شدم که هیچ کس ارزش نداره یه لحظه زندگیت رو درگیرش کنی ..اگه حالت باهاش خوبه که عالی ..اگه نه ..پس تو حق نداری حال خودت رو به خاطرش خراب کنی 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2706