1507
1411

اخ که من عاشق این بعضیام

کرماشانگم ای خاک خولین  جگرگوشگه بدره وخانقین تاگردنیا هس کرماشانی هس وه بی کرماشان زندگی دی چوس ❤️❤️❤️❤️❤️دل باید پاک باشد آنقدر پاک که نخواهد چشمی راناپاک کند ❤️❤️❤️❤️مازن هاباید هوای هم را داشته باشیم نه اینکه بخواهیم آوار ودردی شویم برروی زندگی یک دیگر😐😐😐😐...... لطفا درخواست دوستی نفرمایید حتی شما دوست عزیز😡😡😡😡😠لطف کن لایک نکن جون من لایک نکن بابا نکن بفهم لایک نکن افرین 😤😤😤😤😤

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

خیلی خیلی کم شدن این آدما اگرم کسی هست یاقدرشو نمی‌دونیم یاراحت از کنارش ردمیشیم

کرماشانگم ای خاک خولین  جگرگوشگه بدره وخانقین تاگردنیا هس کرماشانی هس وه بی کرماشان زندگی دی چوس ❤️❤️❤️❤️❤️دل باید پاک باشد آنقدر پاک که نخواهد چشمی راناپاک کند ❤️❤️❤️❤️مازن هاباید هوای هم را داشته باشیم نه اینکه بخواهیم آوار ودردی شویم برروی زندگی یک دیگر😐😐😐😐...... لطفا درخواست دوستی نفرمایید حتی شما دوست عزیز😡😡😡😡😠لطف کن لایک نکن جون من لایک نکن بابا نکن بفهم لایک نکن افرین 😤😤😤😤😤
1473

منم یکیو داشتم اینجور حسی داشتم بهش ولی دیشب دلمو شکوند😢😢

تو که باشی                                                                           معجزه ای در من رخ میدهد                                                    به نام آرامش                                                                   ❤M❤