1619
1632
عنوان

مگه میشه

146 بازدید | 16 پست

چه طور میشه در عرض دو سال انقدر پولدار شد که وضع زندگیت از این رو به اون رو بشه در حدی که هر روز چند تا چندتا مانتو بخری بری خونه چند میلیاردی زندگی کنی ماشین زیر پات چند صد ملیون پولش باشه ...

دختر خالم رو میگم شوهرش ضایعات جمع میکنه .دوسال پیش همسرم رفت ضامنش شد دو تومن رف وام گرفت نمیتونست قسطاشو بده خودمون دادیم و بعد اورد تسویه کرد ..یهو نمیدونم چی شد که اینجوری شد ..

حالا زنه انقدر پز میده که حد نداره تازه به دوران رسیده اینو میگن ...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔

ضایعات خیلی کار پردرامدیه.شایدم گنج پیدا کرده

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

نمیدونم شاید گنج پیدا کردن ..اما پز دادنش اصلا درست نیس همه دارن در مورد خودش و خونه زندگیش حرف میزنن.کارای که میکنه رو میاد فرو میکنه تو چشم بقیه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه باردار باشم‌😓😐   تیکر تولد سه سالگیه دوقلوهامه🎂     🎉🎉🎊🎈🎈   😁                                  خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔
8
از خودش بپرس حتما اون قدر صمیمی هستید که ضامنش شدید 

اخلاقش خیلی تغییر کرده دیگه اون ادم نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ضایعات چه شغلیه

همینا که سر صبح داد میزنن یخچال کهنه اهن پاره دمپایی خریداریممممممم😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523

من میگم تو ضایعاتی چراغ جادو پیدا کرده وگرنه غیر ممکنه😑

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس پروفایلِ منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکس پروفایلمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا