2733
2739

من فقط میدونم بچه رو نباید بدن به مرده که عقل و شعور نداره....جنایته....بگه حضانت بچه رو بده به مادر از مهریه بگذره.....اگه بچه رو نده بشینه بسازه....خودش قبول کرده تا اینجا اومده...

ای کاش اون طفل معصوم و لااقل نمی اورد

آخه این آدم ارزش فرصت دادن داره. طلاق بهترین و ورسترین راهه.

این دلایل محکمی هست واسه طلاق و گرفتن حضانت بچه  پیش قاضی

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهنماییش کنید پیشمه

عزيزم من مجردم ولي ادمايي ك اعتياد دارن ب هر نوع مواد اعتياد اوري از جمله مشروب رفتاراي غيرعادى دارن. يكى از نزديكان ما هم شرايط دوست شمارو داشت 

همسرش شيشه استفاده ميكرد همش شك داشت ب خانمش و اذيتش ميكرد بيخودي. 

ادماي معتاد كلا مريضن خدا نابوذشون كنه 

2728
حتی با وجود بچه ؟؟؟ دختر رو ببینی  عینههههههه میته  یبار با من حرف میزد  وسط حرف شا ...

من باشم اره اونو نمیدونم چون دوس دارم همسرم دوستم داشته باشه بهم شک نکنه قدر زحمتمو بدونه لباسم بخره ومسافرتم ببره منو الان من جوونم الان میتونم کلی مسافرت برم وبگردم کلی کلاس برم بچمم شاهد دعوا وکتک کاریم نمیشه این ادم من مثلشو دیدم اینا شکاکن بدجور ودرست نمیشن 

خدایا داده ونداده ات راشکر
حتی با وجود بچه ؟؟؟ دختر رو ببینی  عینههههههه میته  یبار با من حرف میزد  وسط حرف شا ...

شما اینطور در نظر بگیر که مغز ایشون برعکس مغز مردم عادی عمل و فکر میکنه،یعنی به همه بدبینه،حتی اگر هیچ کار شک برانگیزی ام نکرده باشه طرف ،همین الان تو نت بزن راجع به پارانوئید تحقیق کن گلم

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
من فقط میدونم بچه رو نباید بدن به مرده که عقل و شعور نداره....جنایته....بگه حضانت بچه رو بده به مادر ...

اره دلشه مادره ک بجای مهریش بچه رو بگیره 

ولی  اومدیمو گفتن تیکه تیکه میدیم بچه رو ن .این مملکت گوه  خوب همینه مهریه رو هم تیکه تیکه میکنن میدن

شما اینطور در نظر بگیر که مغز ایشون برعکس مغز مردم عادی عمل و فکر میکنه،یعنی به همه بدبینه،حتی اگر ه ...

اره از اینک پارانوئید داره شکی نیست 

ولی تمام فکرو ذهنش اینه چجوری بچه اشو  بگیره وگرنه خیلی زود طلاقشو میگیره

2740
اره از اینک پارانوئید داره شکی نیست  ولی تمام فکرو ذهنش اینه چجوری بچه اشو  بگیره وگرنه خ ...

اطلاعات ما مسلماً به اندازه یک وکیل دقیق نیست گلم،باید با وکیل مشورت کنه و تمام این موارد رو هم باهاش در میون بزاره تا ایشون راه و چاه و بهش نشون بده،خود ایشون که الان تو محدودیته،یک فرد نزدیک بهش باید این اقدامات اولیه ارو انجام بده براش تا با خیال راحت و آگاهی عمل کنه،تا باخت نکنه بیشتر از این

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
من مجردم بنظرتون مردا از همون اول اخلاق و رفتار واقعيشونو نشون ميدن؟ تغيير نميكنن بعد ها؟؟ 

اخه یه ادم هرچقدرم سعی کنه نمیتونه خودشو قایم کنه که میتونه ؟؟ بلاخره ادم متوجه میشه یه اخلاقایی تو این ادم هست که بده که نمیشه کنار اومد 

حالا اصلا بعد ازدواج کلا عوض شد ... وقتی داریم میبینیم که این ادم اخلاقش بده چرا دیگه بچه میاریم 

فرشته های کوچولوی من ...
دوران نامزدی اینقدررررررررررررررر تلاش کرد جدا بشه ولی کسی اهمیت نداد گفتن پای ابرو  در میونه & ...

خب الان بره تف بندازه تو روی اونایی که گفتن زشته که الان با یه بچه نخواد برگرده ور دلشون 

فرشته های کوچولوی من ...

اگر می خواد بمونه حتما خود دوستتون یا شما برید پیش روانپزشک اگر پارانوئید باشه دارو میده که البته این طور افراد دارو هم نمی خورن..ولی دوستتون می تونه یواشکی بریزه تو غذاش ..شما خودت برو پیش روانپزشک ظاهرا دوستت نمی تونه بره

2706