2737
2734
من مجردم بنظرتون مردا از همون اول اخلاق و رفتار واقعيشونو نشون ميدن؟ تغيير نميكنن بعد ها؟؟ 

به نظر من نمیشه کسیو سرزنش کرد که چرا چشماتو باز نکردی‌. بعضی چیزا واقعا دیده نمیشه یا طرف ممکنه تو دوران نامزدی بروز نده و خودشو کنترل کنه. حتی ممکنه بعدا تغییر کنه

همسر سابق خواهر منم اینطوری بود. نه فقط خودمون، هرکی میدید میگفت چه خوب و متین و اقا و با شخصیت و...  

چند سال با خواهرم همکار بود و ت. محیط کار هم خیلی خوب بوده

ولی بعد ازدواج خودشو خیلی زود لو داد...

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدا حقشه زنی ک اجازه میده شوهرش اینجوری باهاش رفتار کنه و بازهم ب زندگی باهاش ادامه میده حقشه ه ...

اینطوری نگو خواهر 

دوستم تلاششو کرده خودم ب شخصه شاهدم کسی اهمبت نداد الانم باز بزرگا اومدن 

الانم بچه اشه  گیرو گرفتار بچشه 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
دوران نامزدی اینقدررررررررررررررر تلاش کرد جدا بشه ولی کسی اهمیت نداد گفتن پای ابرو  در میونه & ...

الهی😔

انشاللهخدا کمکش کنه یه راه خوب تو مسیر زندگی جلوی پاش بذاره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2731
به نظر من نمیشه کسیو سرزنش کرد که چرا چشماتو باز نکردی‌. بعضی چیزا واقعا دیده نمیشه یا طرف ممکنه تو ...

اى بابا 🤦🏻‍♀️ ازدواج نكنيم راحت، ادمارو نميشه شناخت همه افتاب پرست شدن دور از جون 

به نظر من نمیشه کسیو سرزنش کرد که چرا چشماتو باز نکردی‌. بعضی چیزا واقعا دیده نمیشه یا طرف ممکنه تو ...

این تو دوران نامزدی نشون داد 

خواهرم گفت کسی اهمیتی نداد  و گوش ندادن

سنشم تقریبا کم بود 

الانم بچه اش کوچیک همههههه وابسته اشیم 

اون موقع و حتی الان اینقدر درگیره  ابرو این چیزان 

همش میگن طلاق بده 

بزرگا میان 

راستش بابام الان دیگ کوتاه اومده میگ هرجی دخترم بگه 

خواهرم میگ یع فرصت بدم فقط ب خاطر بچم ببینم جی میشه ب نظرت چی کنه

اینطوری نگو خواهر  دوستم تلاششو کرده خودم ب شخصه شاهدم کسی اهمبت نداد الانم باز بزرگا اومدن&nb ...

چحوری تلاششو کرده اگر تلاششو میکرد الان طلاقشو گرفته بود ن ک با همچین ادم مریضی بخوای ادامه بدی 

بعد هم توروخدا بحث کلیشه ی بچه رو بذارید کنار دیگ

هممون خوب میدونیم فقط زنای ضعیف و وابسته و چسب ناتوانی و ضعف خودشونو پشت بچه قایم میکنن وگرنه اگر واقعا طرف ب فکر بچشه حتی یک ثانیه هن اجازه نمیده بچش تو همچین فضای مسمومی بزرگ بشه

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی...
2740

پسرش چند سالشه-؟ تا هفت سالگی پیش مادر میمومه بعد پدرش میتونه بچه رو بگیره تا ۱۵ که خود بچه انتخاب کنه‌‌‌.....بچه این وسط خیلی اذیت میشه اول باید به اون فکر کرد...بچه نباید تاوان اشتباهات بزرگترها رو بده.

پسرش چند سالشه-؟ تا هفت سالگی پیش مادر میمومه بعد پدرش میتونه بچه رو بگیره تا ۱۵ که خود بچه انتخاب ک ...

اره دوسالو دوماهشه الان هممممممممممونش فکرو ذهنشون بچه اس و فقط این فرصت بخاطر بچه اس 

ولی دوستم حاظر ضمانت بده ب بزرگا این مرد عوض بشو 

قرار شرایط بزاریم  چی شرایطی بزاریم ک ب دادن بچه و طلاق راضی بشه مرده 

بد اینکه  اون اصلاااااا دلیلی نداره فقط میگ خواهرشو مادرش زنمو سر کار میزارن  حرف های ناموسی پشت سر  خواهر و مادر زنش میزاره مثلا میگ خواهرش نشسته گفته فلانی  بد کارس به دروغ 

میگه زنم یکی دیگه رو دوست دارا با یکی دیگ حرف میزنه 

اینطوری نگو خواهر  دوستم تلاششو کرده خودم ب شخصه شاهدم کسی اهمبت نداد الانم باز بزرگا اومدن&nb ...

والا اون محیط برای بچه اشم بده سالهای اولیه زندگی که بیشتر شخصت فرد شکل میگیره پیش همچین آدمی باشه،،بیرون نره ،کسیو نبینه نتونه با بچه های دیگه در ارتباط باشه،همش حالتهای عصبی پدرشو ببینه،این فکر درستی نیست که این شخص بدون کمک متخصص روانشناس عوض میشه و بهبود پیدا میکنه گلم

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
این چه زندگیه نه لباسی نه گردشی نه تفریحی مگه زندانه من بودم صد بار طلاق گرفته بودم 

حتی با وجود بچه ؟؟؟

دختر رو ببینی  عینههههههه میته 

یبار با من حرف میزد  وسط حرف شارژ پولیش تمون دو هزار تو خونه پیدا میکنه میده براش شارژ بیارن شوهرش اومده خونه بهش میگ چرا خریدی  دروغ میگی شارژ دو هزاری تخریدی 5 هزاری خریدی .بد بهش میگ دزد هرزه

والا اون محیط برای بچه اشم بده سالهای اولیه زندگی که بیشتر شخصت فرد شکل میگیره پیش همچین آدمی باشه،، ...

اخ چی بگم 

تازه یه خصلتش اینه ک  ب بچه فوش یاد میده 

2706