2752
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65728 بازدید | 872 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قدیم که پولدارتر  بودیم گوشت گوساله و گوسفند قاطی میکردم واسه چرخکرده  الان بامزه بازی در ...

منم بوقلمون میزنم اصلا گوشت گوساله رو دوست ندارم واقعا خاصیت گوساله بیشتره ب نظرت؟

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

شاید تجربه من جالب باشه براتون

من وقتی با همسرم آشنا شدم(۱۰ سال پیش) وضع مالی خیلی خوبی داشت، یه پرادو داشت یه مزدا تیری، مغازه، همه چی، همیشه بهترین رستورانا میبرد منو تفریحات عادیمون کنسرت بود مثلا، انقدر همیشه پول میچپوند تو کیفم که خودم میگفتم بسه نمیخوام، کافی بود به یه چیزی نگاه کنم اصلا به قیمتش نگاه نمیکرد سریع میخرید، چند سال همینجوری گذشت تا درگیر یه کلاهبرداری شد همه چی پرید، همه چی، موند کلی بدهی، مایی که با کمتر از پرادو بیرون نمیرفتیم مجبور بودیم با پای پیاده بریم اینور اونور، خیلی پیگیر شد اما نتونست کاری کنه که مالش برگرده، تو اون وضعیت به خاطر بدهیا برجی ۸،۹ میلیونم قسط میداد، دیگه خبری از تفریحات لاکچری نبود، من از خونمون غذا میبردم تو پارک با هم میخوردیم، و درست ماهی که قسطش تموم شد اومد خاستگاریم، در حالی که پولی نداشت، حتی یه موتورم نداشت، الان سه سال از ازدواجمون میگذره و اوضاع خوبه خدا رو شکر، مستاجریم، اما با تلاش همسرم خیلی پیشرف کردیم، و من از ته دلم میگم این روزا رو تو خونه مستاجری و با وضع معمولی خیلی بیشتر از اون روزایی که غرق پول بودم دوست دارم. 

اهواز هستم .تازه اگر برم خرمشهر سر لنج ها  ارزونتر

اوهوم 

حدسشو زدم جنوب باشی 

کاش منم اونجا بودم عاشق میگو و ماهی ام اما تهران خیلی گرونه 

دوستم ماهی سفید اورد از شمال کیلو 140تومن 

خب خیلی نمیصرفه واسه ما 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
اوهوم  حدسشو زدم جنوب باشی  کاش منم اونجا بودم عاشق میگو و ماهی ام اما تهران خیلی گرونه& ...

شوریده 40 گرفتم .زبان 35 داد. بنی سفید 34 داد .شیر برای قلیه 42 گرفتم .البتع زیاد گرفتم برای رستوران شوهرم هم دادم .

قربان وفای سگ ♥️
شما چه شهری هستی اگه تهران یه وقت بگیر پیش دکتر شهرام قاسمی خیلی دکتر خوبیه برو تاپیکای منو بخون ک چ ...

من از جا انداختن میترسم چون چند تا دکتر رفتم یه میدون ونک رفتم پیش دکتر هادی موسوی گفت دیسک تو خوب نمیشه باید بیای عمل کنی من خیلی ناراحت شدم خیلی اصرار کردعمل منم سنی ندارم همین طوری دراز کشم وای به حالم عمل کنم دیگه تا آخر عمر بچه دار هم نمیشم نمیفهمم واقعا فاز این دکترای که میخوان بیمار و عمل کنند و بدن بیمار و بشکافند چیه  

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
منم بوقلمون میزنم اصلا گوشت گوساله رو دوست ندارم واقعا خاصیت گوساله بیشتره ب نظرت؟

خب میگن خاصیت گوساله بیشتره اره 

ولی ما طبق عادت گوساله و گوسفندی قاطی میکردیم و کلا گوشت پرنده دوس نداشتیم  😊

ولی واقعا بوقلمون خوشمزه تره 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍