1542
1541

وای سفارش نده خیلی گرون میدن

بچه ها التماس تون میکنم وقتی یکیو دوست دارین ، تا آخر پاش وایستین از هر لحظه ش بهترین استفاده رو ببرید تا مث من بدبخت و منزوی نشید...تا مث من نشید ک هر روزم شده دعا و گریه و فال...مث من نشید ک حاضرم کل زندگیمو بدم برا دوباره دیدنش...مث من نشید ک حاضر شدم سر مامانم داد بزنم ...مث من نشید ک فقط بخاطر ی بار دیگه دیدنش دارم تموم حرفا و ناسزا ها و ...تحمل میکنم ...وقتی یکی رو دوست دارین حتی اگه در حد کراش بود ، براش بجنگید ...من ک خیری از عشق ندیدم ولی شما مث من نباشید...  98.9.23

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

سفارش کع بدی خودش زمان رسیدن رو میزنه نسبت به کالایی که سفرش میدی متفاوته

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت        پشت این پنجره که یخ زده سرده ،  می نویسم اون نرفته برمیگرده  ،  می شنوم صدای پاتو  ،  خیلی بی انصافی خیلی بی انصافی  ،  گفتم عاشقت هستم  ،  گفتی قصه می بافی  ،  خیلی بی احساسی خیلی بی احساسی  ،  از من مگه چی دیدی چرا با من نمی سازی  ،  تو آدم بی انصاف ، با این دل بی احساس ، هیچ وقت اینو نمی فهمی ، قلبم بی تو چه تنهاس ، تو فاصله می گیری ، خالی میشه همه دنیام ، من خوابتو می بینم ، تو میخندی به رویااااام  ، خیلی بی رحمی ، خیلی تو بی رحمی ، آبرومو بردی و هنوزم نمی فهمی ، خیلی بی انصافی خیلی بی احساسی ، من که عاشقت هستم ، چرا با من نمی سازی                
1432
1537
یعنی بزنم دو روزه دیگه میاد برام؟؟؟

اره دو روز اینا طول میکشه داداشم فقط از دیجی کالا خرید میکنه 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارم لاغر میشم 😎😎😎😎😎😎😎😎پسرم یه مامان خوشتیب میخواد . وزنشروع ۷۸💙💙💙وزن الان ۷۱٫۴۰۰ 👈 ۷۰٫۳۰۰ 👈 69/300👈۶۸/۶۰۰👈68/100👈67/300👈66/500👈۶۶👈۶۵/۷۰۰چاقی خرِ گاو منِ سوارش میشم منو میبره 😇😇
من اکثرا از بخش سوپر مارکتش خرید میکنم که یه روزه تحویل میده ولی چیزای دیگه هم خریدم هدفون و گوشی و ...

واقعا بسته بندیاشون بد نیست جنسی که سفارش میدی خراب شه؟اخه من شهرستانم 

استارتر عزيز نميخوام پشيمونتون كنم ولى بطور كل ديگه اعتبار قديم رو نداره ديجى كالا. از نظر تضمين اصالت كالا 

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
1579