2733
2734
مانتو صورتی دیدم ولی شال نه🙄

سرخابیه😂😂😂😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیافم که معلوم نیییییست

مهم هیکله😐😂😂

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
2731
با این تیپ و رنگ مو و من تصورت کردم  میگم قشنگی بگو باشه دیگه  😁

چشششششم من از خدامه  

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2740
عع چرا قدت چندع?

این عکس واسه پارساله نزدیک عروسیم خیلی فشار روم بود هنوز خودمو نگرفتم.۱۷۸

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

اشکال نداره با مامتو؟؟

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
 اصلش قد و هیکل عالی و صورت زیباست

هیکل خیلی مهمه ادم زیباترین لباس هارو بپوشه هیکلش قشنگ‌نباشه بی فایدست

این عکس واسه پارساله نزدیک عروسیم خیلی فشار روم بود هنوز خودمو نگرفتم.۱۷۸

عه من ١٧٥ام اون موقع وزنت چقد بود 

منم لاغرم بعضيا بهم ميگن خوبع بعضيا ميگن بايد چاق شي الا هيكل تورو ديدم دوس دارم چاق شم

🕸🕷🖤