2733
2739
اصلام اینطوری نیست دخترخاله من وضع مالیش خیلی خوبه مارکم میخره امااصلاسلیقه نداره،یبار نشد یکی ازتیپ ...

حتما تازه پولدار شده بلد نيست خريد كنه 

جن بارم بد بخرن بالاخره چيز شيكم هست

هركسيو ديدم اينجوري بوده

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلام اینطوری نیست دخترخاله من وضع مالیش خیلی خوبه مارکم میخره امااصلاسلیقه نداره،یبار نشد یکی ازتیپ ...

باهات موافقم....منم پول خرج میکنم اما اصلا بلد نیستم چیز قشنگ بخرم

2731

از رنگ های خنثی مثل آبیه، سرمه ای، مشکی، قهوه ای، صورتی کم رنگ، آبیه کمرنگ رنگ هایی توی این طیف استفاده کنید. 

شلوار لی رو فقط برای مواقع خیلی غیر رسمی مثل خرید یا تمییز کاری، اسباب کشی و.. استفاده کنید. 

از لباس های ساده، بدون طرح و یا با طرح بسیار کم و ریز استفاده کنید. 

کفش تخت با کمی پاشنه استفاده کنید. اگه پاشنه بلند  می پوشیده پاشنش بیش تر از 3 سانت نباشه (برای سلامت ستون فقرات و پا). 

اگر اسپرت می پوشید، اسپرت های ساده رو انتخاب کنید. از اسپرت هایی با طرح های زیاد دوری کنید. 

هر چیز که مد میشه دلیل بر شکیل و مناسب بودنش نیست. 

این نکات رو رعایت کنید، به علاوه استفاده از لغات به جا و مناسب، ادب و طرز ایستادن و نشتن از بقیه مجزا خواهید بود. 

از یه پیج یا برند بخرید همون ستی که خودشون مرتب کردن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
حتما تازه پولدار شده بلد نيست خريد كنه  جن بارم بد بخرن بالاخره چيز شيكم هست هركسيو ديدم اينج ...

نه اتفاقاازاول هم پدرش پولدار بوده هم همسرش

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
معلومه خیلی هم خوشگلی ماشالا

قیافم که معلوم نیییییست

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706