2703
2553
قبلا دیدمت خوبه🖐😍

مرسی عزیزم😘😘😘😘😘😘😘

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
میخام از خودم رونمایی کنم😅

کووووو😒

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نشدم فقط تو بعضی مسایل نظره کسی که نمیشناسم واسم مهم نیست البته جسارت نباشه ها به قول خودتون

اگه مهم نبود  ک انقد عصبی نمیشدی عزیزم رو اعصابت بیشتر کار کن موقق باشی

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2456
من تا حدودی موافق این مورد نیستم خیلی از افرادی رو میبینم که فقط چند دست لباس محدود دارن ولی خیلی ع ...

تیپ بخواهی بزنی باید لباس زیاد بگیری هر روز ی لباس اتو کشیدن که ربطی به تیپ نداره به مرتبی داره

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2714
من ادعایی نکردم و عکس هم ندادم  ولی عکسایی که فرستاده بودن معمولی بودن 😊

قرار نیست که دختر شاه پریون باشیم .یا آنجلینا جولی وآیشواریا رای .که عضو سایت نیستن که عکس بدن حزززز کنی..بعدشم با این دوربین حرفه ایها وهزاارتا گریم وبلا که سر خودشونو هیکلشون میارن .باید هم خاص بنظر برسن..مثلا خودم یه حلقه ساده تو خونه دارم که وقت کنم میزنم.ولی ازما بهترونا..باشگاه خصوصی دارن .مشاور غذایی دارن خوااهر.....(دنیااای من با دنیای انها یک دنیاا فرق دارد..)..  

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!