2733
2734
عنوان

نذر +عکس لطفا بیایین حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 2388 بازدید | 281 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی من فدای دلِ مهربونت بشم.نمیدونی چقدرخوشحال شدم که توهمچین تاپیکایی منوبادلِ بزرگ ومهربونت یادمی ...

فدات بشم عزیزدلم😘😘😘قربون قلب پاک و مهربونت بشم خواهر گلم❤❤❤❤ان شالله به حق امام حسین به زودی زود به آرزوی دلت برسی الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2742
2740
اسامیتون تو تاپیک جدید عست

عزیزم به نیت مادر آیت الکرسی خوندم انشاالله به حق این وقت اذان هر گره ای داره باز بشه.اگه هنوز هست به نیت رفتن سر خونه و زندگیم و پیدا شدن کار برام بزار گلم اسمم لیلا.مدت ها تو عقدم و مشکلات مالی داریم 

نوشتم اسمتو عزیزم

چجوریه این تسبیحها ...حاجت میده...اسم پسرمو مینویسی اسمش سهیل ...و بگو چجوریه...تا منم برا پسرم این کار رو انجام بدم😊به نیت خوب شدنش...برا مامانت دعا میکنم...و ۱۰۰تاصلوات میفرستم

چجوریه این تسبیحها ...حاجت میده...اسم پسرمو مینویسی اسمش سهیل ...و بگو چجوریه...تا منم برا پسرم این ...

عزیزم من خودم گرفتم تسبیح و به نیت هرکس ک واسه مامانم دعا کنه یه برگه میزنم به اسم طرف و مشکلش و توش می نویسم بعد میرم میدم به نیت حل شدن مشکل همون آدم به مسجد کسی ک تسبیح و میگیره اول به نیت شما میخونه تسبیح و بعد می ذارن تو مسجد حاج آقا گفت هرکسی که بخونه مشکل اون شخصی ک تسبیح به اسمش هست حل میشه و ثوابش واسه شماست من فقط میخوام واسه مامانم از سمت ۴۰نفر مسلمون دعای خیر بشه 

بچه ها خداروشکر کم نذاشتن

I'd walk straight through the bullet😏
2706