2726
عنوان

نذر +عکس لطفا بیایین حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 2388 بازدید | 281 پست
اگه میشه برانی نی دارشدن من هم بدین ممنون خدامادرتون روهرچه سریعترشفابده  من خسته ام اسمم ویدا

هرکس که لایک میشه من واسش تسبیح میذارم 

I'd walk straight through the bullet😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من خودم گرفتم تسبیح و به نیت هرکس ک واسه مامانم دعا کنه یه برگه میزنم به اسم طرف و مشکلش و توش ...

برا من دعا کن زایمانم راحت باشه  ...یه کار خوب برا شوهرم.ممنون گلم منم برا شما دعا میکنم

و خـــدایی هست مهربان تر از حد تصــور.......M+A³=❤
عزیزم من خودم گرفتم تسبیح و به نیت هرکس ک واسه مامانم دعا کنه یه برگه میزنم به اسم طرف و مشکلش و توش ...

ممنون...منم برا پسرم انجام بدم...۴۰ تا تسبیح باید باشه؟؟؟به پسر من تسبیحات نمیرسه...هنوز اگه هست اسمشو بنویس...هم خودم و هم شوهرم براش دعا میکنیم

2728
ممنون...منم برا پسرم انجام بدم...۴۰ تا تسبیح باید باشه؟؟؟به پسر من تسبیحات نمیرسه...هنوز اگه هست اسم ...

اره گلم تسبیح هست من کسی و ک لایک کردم یعنی تسبیح میدم الان شماها آخرایی هستین باید برسیم به مسجد

I'd walk straight through the bullet😏
بچه ها هرکس لایک شده تسبیح گرفته  اون خانم دختر دریا هم که تسبیح ام الابنین خواستن ۱دونه واسش ...

پس من چی؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم