2737
2734
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32167 بازدید | 451 پست

وقتی که صحبت میکنید بگویید که قصدتون اشنایی برای ازدواج هست و مودبانه صحبت کنید سرسنگین 

امیدوارم که خوشبخت شوید 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی رو واسطه کن یا شماره خونشون رو از طریق دانشگاه در بیار 

میخواستم این کارو کنم 

ولی فک میکنه که این پسر که عرزه نداره خودش حرفشو بزنه چطور میتونه یه زندگی رو اداره کنه برا همین اعتماد نمی کنه

باحال بود بازم بگو😂😂😂😂

😐بگو من درسامو تموم کردم گفت خب به من چه بگو خو اومدم بگم آمادم بات آشنا شم😁😂

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
میخواستم این کارو کنم  ولی فک میکنه که این پسر که عرزه نداره خودش حرفشو بزنه چطور میتونه یه زن ...

نه فک نکنم در واقع تو خواستی از این راه اجازه بگیری ک باهاش حرف بزنی 

همون موقع ک همه چی آکی نمیشه فورا

2738
میخواستم این کارو کنم  ولی فک میکنه که این پسر که عرزه نداره خودش حرفشو بزنه چطور میتونه یه زن ...

به نظر من واسطه نکنید خودتون صحبت کنی  خوب هست با اعتماد به نفس و خیلی واضح بگویید که قصدتون ازدواج هست 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘

عه هنو دنبال راه حلی؟

برو بگو من قصد اشنایی با شما برای ازدواج رو دارم اگه شما موافقین با خانواده ها درمیون بزاریم و دو سه سالی که من بتونم خودمو جم و جور کنم باهم تحت نظر خانواده ها حرف بزنیم تا همو بشناسیم.اگه گفت که اره با خانواده هاتون درمیون بزارین اگه نه که مث گربه شرک مظلوم شو بگو مطمئنی؟ حتما جواب مثبتو میده😁😁

یک دنیا انسان.......یک انسان دنیام❤❤❤
2706