2737
2734
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32447 بازدید | 451 پست
آفرین ولی یه چیزی بگم من مردا هارو نمیتونم رو عشقشون اعتماد کنم ...

خب به نظر خودت من چی کار کنم که اعتماد 100 درصدیش رو به دست بیارم حاظرم با کل شهر در بیوفتم ولی اعتمادشو به دست بیارم

واسه شروع یه زندگی خیییییییییییلی ساده حداقل۱۰۰ تومن میخوای فقط واسه شروعش هاااا 

میدونم خبر دارم ولی اگه بله رو بگیرم اشتیاقم به زندگی بالاتر میره و مطمنم که بهترین هارو واسش میسازم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول که از نظر من شما سن کنی داری و بهتره عجله نکنی چون ممکنه علاقه ای که الان داری فردا و فرداهای بعد از بین بره چه بسا که نظرت هم در مورد همسر آینده ات عوض بشه و اولویت هات عوض بشه.

در ضمن گفتی دختر فقط خودت رو بخواد باید بگم من با دخترهای زیادی در ارتباط هستم عشق نون و آب نمیشه براتون خونه نداشته باشی کجا زندگی می کنی؟ به نظرت می تونه خونه ی مادرت دوام بیاره؟ 

به نظرم اول درست رو تموم کن و بعد برو سر کار 

نمی دونم چرا ولی مطمئن هستم این علاقه به خاطر سن کمی هست که داری و بعدا سنت بالاتر بره دیدت در مورد زندگی باز تر میشه و مطمئن باش شخصیت هم که ممکنه برای زندگی بخوای عوض بشه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد.😍😍                              برای همتون از خدا تجربه عشق رو آرزو می کنم یه عشق آسمونی 😍

خجالتو بزار کنار دخترا از پسرای خجالتی خوششون نمیاد برو بگو میخامت راااحت     

تو دانشگاه پیروز ی پسرا گف ب مامانم بگم برات اسفند دود کنه     

منم گفتم بگو برا عمت دود کنه   

🖤
2742
واااامیخادباتوازدواج کنه نه باخونه وماشینت خونه ماشینودوتایی میرین کاروتلاش میکنین میخرین😃😃😃

نه خیرم نمیخوام کار کنه 😂😂😂😂 فقط بشینه برامون اشپزی کنه😂😂من خودم پول در میارم

خیلی برام مهمه که به زنم به اندازه چشم هام اعتماد داشته باشم

😜😜😜در ضمن دوس دارم زنم بو قورمه سبزی بده😂😂😂

2740
خب به نظر خودت من چی کار کنم که اعتماد 100 درصدیش رو به دست بیارم حاظرم با کل شهر در بیوفتم ولی اعتم ...

سعی کن اعتماد بنفس داشته باشی 

حرفت را رُک بزن جوری خودت نشون نده که فکر کنه با همه هستی مثل یک آقای خوب   اعتماد بنفس داشته باشی همه چی خوب پیش میره و طرز لباس پوشیدنت هم جلف نباشه بروز بپوش ولی شیک باشه ولی اعتماد بنفس یادت نره 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
یه پسری توی دانشگاه منو میخواست  مامانشو برداشت آورد دانشگاه  درسته جوابم منفی بود ولی ب ...

منم یکی از دوستام ک تو دانشگاه عروسی کرد همینجوری شد 

پسره ماما نش رو آورد دانشگاه. البته اونا با خوبی خوشی با هم ازدواج کردن 

این هم بگم دختر هم با دختر شخصیت هاش فرق داره

ممکنه یکی از پسرهای پروو خوشش بیاد 

یکی از پسرهای آروم و مودب

تو باید اول شخصیت خودش رو بشناسی

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد.😍😍                              برای همتون از خدا تجربه عشق رو آرزو می کنم یه عشق آسمونی 😍
ازفکرش بیا بیرون اصلا شرایطشو نداری  نه خودت رو درگیر کن نه دختر مردمو

بخدا شاید براتون شوخی باشه ولی من از اون ادمهایی نیستم که یه ساعته عاشق میشن و یه ساعته فارغ 

نمیتونم از فکرش بیام بیرون 

اگه حرف دلمو بهش نزنم شرمنده قلبم میشم و بعد پشیمونی فایده نداره

از این هم میترسم که برم بهش بگم ولی بگه نه و کل دنیامو نابود کنه

نه خیرم نمیخوام کار کنه 😂😂😂😂 فقط بشینه برامون اشپزی کنه😂😂من خودم پول در میارم خیلی برام مه ...

عطرشوبگودرس کنن بده بزنه😂😂😂😂😂نمیدونم شمامرداچراباکارمشکل دارین نامزده منم نمیذاره میگه هروقت کم گذاشتم برات بحث کاروبازکن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2706