2733
2734
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32664 بازدید | 451 پست
20سالمه

کوچیکی بزار ۵ سال دیگه بگزره

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله ک نمیشه بعدازظهر تو جریانش بزاره دوباره میام جواب میدم الان گیجم️😖

چرا گیج!!!

پس خیلی سابقه داری حتما😅

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2731
والا خیر سرم دارم مهندسی میخونم در امدم هم شکر خدا خوبه ولی خونه و ماشین ندارم که انشالله اونم جور م ...

فیلم زیاد میبینی؟😒برادر من دختر مردم نمیشه که فقط خودت بخواد خانواده پول شغل و ... هم مهم در انتخاب و اگر در خال تحصیلی اجباری نیست اینقدر زود اقدام کنی کمی صبر بده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
نه باو خوبه که😂😂😂

نه بابا کوچیکی هنوز  

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
چرا گیج!!! پس خیلی سابقه داری حتما😅

سرما خوردم از نوع خرکیش،استامینیفن خوردم،هر وقت قرص استامینیفن میخورم گیج میشم و خوابم میگیره

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی،فَردا اِلتماس
والا خیر سرم دارم مهندسی میخونم در امدم هم شکر خدا خوبه ولی خونه و ماشین ندارم که انشالله اونم جور م ...

وعده سر خرمن تو ایران ارزش پشیزی ندارد

الان تو ایران نمیتونی بگی از صفر شروع میکنم باید حداقل صد باشی تا بتونی بعد سی و اندی سال ب صدویک برسی ب نظر من سروسامون بده ب زندگیت بچسب ب کارت موفقیت هاتو کسب کن بعد برو زن بگیر بخدا بر حسب تجربس هیچ هیچ نداشته باشی ی خونه باید داشته باشی اینو خواهرانه بت میگم 

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

اونموقع هردومون نوزده سالمون بود در آستانه بیست سالگی و اصلا سن برام مهم نبود 

اگه شرایطشو داری و واقعا فکر میکنی خانم بسازی هست برو جلو 

توکلت بخدا 

اگه به صلاحت باشه میشه و اگه نباشه نمیشه